Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég egy kapcsolathoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég egy kapcsolathoz, hogy szeretjük egymást, de a fiú tojik az egészre, a lány pedig csak magányosnak érzi magát, és minden nap sír miatta?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem


22F

2015. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon nem
2015. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mit lehetne tenni, hogy jobb legyen?

Én vagyok a lány :(

2015. aug. 27. 11:10
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem szeretitek egymást. Ez az igazság. A többi csak duma.

Akik szeretik egymást, azok egyrészt nem tojnak az egészre, másrészt kikérik maguknak a boldogtalanságot, és nem mártírként sírdogálnak miatta. Ez nem kapcsolat.


Mit lehet tenni? Mondjuk le lehet ülni és ki lehet mondani, hogy baromi kevés amit adni tudsz, vagy odateszed magad, vagy fel is út, le is út!

2015. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én mindig kikérem magamnak, aztán jön, hogy csak hisztizek, velem nem lehet beszélni, ő te bele stb stb :(
2015. aug. 27. 11:14
 6/18 opened paradise ***** válasza:

Mit hiányolsz?

Mondtad már ezt neki is?

Mert ha hagyja,akkor nem igazán törődik beled,tehát a szeretet része is kifújt.

2015. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A magányod és sírásod hiszti neki?

És szerinted szeret?

Miből gondolod ezt?

Ezt hazudja?

Miért is kell ez neked? Szereted ha szenvedsz?

2015. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hetente 1-2 találkozó van, és nekem ez kevés. Semmi kedves apró ajándék, se nyaralás, sem pedig mindőségi idő... Semmi értelme szerintem így, de szerinte van. Elmondása szerint szeret, szerintem nem :(
2015. aug. 27. 11:26
 9/18 Költőnő? ***** válasza:
nem valószínű h tényleg szeretne. Aki szeret, figyel a másik igényeire is
2015. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz ez épp elég, de egy párkapcsolathoz nem. Te magad is látod, érzed, csak még nem mondtad ki magadban, hogy ez így működik. Ha nem akarsz jobban sérülni, akkor lépj ki belőle.
2015. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!