Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan leszbikus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan leszbikus, aki meg tud hódítani hetero lányt?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondja, hogy hiába teljesen hetero

egy csaj, odamegy hozzá, elkezd vele flörtölni és a csaj még akkor is beadja a derekát, ha előtte nem volt lánnyal. Tényleg van ilyen?


2010. máj. 30. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak megfektetni tudja vagy megtartani is?


Sok nő hiszi azt hogy ő Shane az L wordből, de ez sok esetben csak vetítés. Tényleg van heteró csaj aki átmegy melegbe. Meg van olyan meleg aki átmegy heteróba. De ahogy nem lehet minden melegből heterót csinálni úgy ez fordítva se igaz.


Sok nő odaadja magát ném szépennézés meg pia hatására, de a feketeleveset, amikor már x hónapja együtt vannak, be kell mutatni anyucinak stb. az ilyen nem válallja fel.

A barátnődnek meg erős a gyanúm, hogy kéne egy normális lány aki nem csak a wcben nyalakodásra jó, hanem kitart mellette.


A trófeagyűjtés mögött általában az szokott állni, hogy valami miatt nem képes normális párkapcsolatot kialakítani.

2010. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én beszéltem egy csajjal akinek álítólag olyan dumája volt/van, hogy nem volt olyan nő akit nem tudott vele megszerezni. Nem árulta el , hogy mit mond nekik hiába kértem.
2010. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
uram isten,nem nincs,mer aki elcsábúl az már minimum bisex! Nekem forditva volt.) leszbi lány lett a bnöm tehát még is bisex volt inkább
2010. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az "elcsábúl"-os, "még is"-es válasz tartalmával értek egyet. Ha elcsábul, akkor nem egészen heteró, ha heteró, akkor nem fog gerjedni.
2010. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!