Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, ha személyesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha személyesen a férfi szinte meg sem szólal, rá sem néz a nőre, vagy csak nagyon minimális a kontakt, de messengeren elég aktív, és ott nem kertel?

Figyelt kérdés

Írásban pillanatok alatt a szexre tereli a szót, utalgat, poénkodik. Van barátnője egyébként.

De ha személyesen találkozunk, semmi utalás, sőt nagyon is visszahúzódó és alig szólal meg.

35/n


2017. nov. 1. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Mert egy kis puha pöts, akinek csak távolról nagy a szája. Mellesleg gerinc nélküli is, ha a nője mellől csinálja. Miért foglalkozol vele?
2017. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem történt semmi, csak néha rám ír.
2017. nov. 1. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ok az, hogy szívesen megfektetne, amint zöld jelzést kap (persze többet ne várj).


Amúgy meg nem muszáj válaszolni ilyen üzenetekre, ha téged zavar. :)

2017. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Nincs semmiféle miértje szájkaratés, de tudás nincs mögötte, azon csodálkozom hogy egyáltalán van barátnője, ha igaz akkor egy undorító patkány hogy a csaja mellett mással probálkozik, ha gondja van mondja a szemébe, nem kertelni kell és hazudni, soha nem értettem az ilyen viselkedést. Életem során egyetlen egy nőnek nem kerteltem, hazudtam. Megmondtam ha csak szexuálisan vonz és nem kérek mást, de azt is ha szeretem, tetszik stb. és nem csak irásban játszom az eszemet
2017. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért azt te is sejted, utolsó, hogy a pasik nagy részére nem ez a jellemző... :)
2017. nov. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!