Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szoktatok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szoktatok nagyon csúnya nőket leszólítani, hogy megalázzátok, gúnyolódjatok rajta?

Figyelt kérdés
Például kocsmában, szórakozóhelyen.
2017. nov. 2. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ennek mégis mi értelme lenne?
2017. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Erre lennék én is kíváncsi. Gondolom, némi pia után ilyen "ki meri megtenni ezt vagy azt" játék.
2017. nov. 2. 11:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem vagyok egy bunkó paraszt. És ha látnék valakit aki ezt csinálja elküldeném a jó anyjába.
2017. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Miért te szoktál?
2017. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Soha, ugyanis nekem nincs olyan, hogy "csúnya nő". Ha külsőre nem is tetszik valamelyikük, a személyiségüket még mindig megvillanthatják, mint ütőkártyát, és azzal hatással lehetnek rám.
2017. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Nem vagyok se lelketlen, se gerinctelen.
2017. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Soha, ugyanis nekem nincs olyan, hogy "csúnya nő".


Na ez azért elég hihetetlen.


Velem előfordult ilyen eset már többször is, sajnoa. Már nem merek egyedül maradni, ha elmegyek valahova ismerősökkel, barátokkal. Utcán is volt rá példa. A barátnőm elment valaki elé, én egyedül ültem a padon és odajött egy fiútársaság "zaklatni".

Hihetetlen, hogy mit képzelnek magukról néhányan. Azért, mert rosszul nézek ki, ne menjek utcára, vagy mi?

2017. nov. 2. 11:35
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
#8 Ha bombázónak születtél volna, akkor meg minden pasi a testedet akarná, tűrnöd kéne, ahogy utánad füttyögnek, autókból bunkó mód kiszólogatnak, taperolnak szórakozóhelyen, arról a megbélyegzésről nem is beszélve, hogy kizártnak tartanák, hogy neked lehet agyad. Hidd el, nekik sem jobb.
2017. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azért mert te ilyen vagy??

Más nem biztos hogy olyan....:)

2017. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!