Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szoktatok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szoktatok nagyon csúnya nőket leszólítani, hogy megalázzátok, gúnyolódjatok rajta?

Figyelt kérdés
Például kocsmában, szórakozóhelyen.
2017. nov. 2. 11:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Velem ezek ugyanúgy előfordulnak, csak nem pozitív értelemben. "Taperoltak" már le szórakozóhelyen, gondolom meg akartak ütni vagy ellopni valamimet. Dudáltak, kiabáltak már utánam autóból.
2017. nov. 2. 11:48
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eddig sem csináltam ilyesmit ezután sem fogok. Nem vagyok egy lelki nyomoronc,hogy mások baján,szerencsétlenségén szórakozzak.
2017. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező, az ilyen kérdésre sosem fogsz őszinte válaszokat kapni, mert mindenki f**ik attól, hogy lepontozzák és inkább polkorrekt lózungokat hangoztatnak. De én még a lepontozást is bevállalom csak azért, hogy szembesítselek ezzel a ténnyel. Én veszem a bátorságot és őszintén válaszolok: Ha +180 magas, izmos, jóképű álompasi lennék, akkor én bizony - ha nem is megaláznám - de felesleges köröket futva bizony szédíteném a csajt, ezzel is növelve az egómat. Na jöhetnek az álszent erkölcshuszárok.
2017. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, biztos, hogy ezt gúnyolásból csinálják és nem azért mert jó nőnek tartanak? Lehet te rondának látod magad, ez nem jelenti, hogy valóban az vagy, simán lehet, csak félreértelmezed a dolgokat. Velem is sokszor van, hogy beszólnak valami dicsérőt és utána nem vagyok biztos benne azt mondta vagy leszólt... Pedig tudom, hogy nem vagyok azért olyan csúnya, hogy emiatt beszóljanak. Lehet veled is hasonló :) Az emberek átlagban nem ennyire parasztok
2017. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy igen, vannak ilyen férfiak, csak elenyésző számban... viszont ők feltűnőbbek, mint a sok normális. Én is megkaptam már csak azért, mert elmentem mellettük, hogy "bálna" meg amikor épp edzésre mentem tornazsákkal, hogy "megy a koca kocogni"... ahelyett, hogy mondjuk becsülnék, hogy vki tesz is az alakjáért... ezekre tojni kell, mert egy ilyen IQ nuku embernek a véleményére tök felesleges adni.
2017. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Soha... illetve bocs, talán 10 évesen csináltam ilyet az iskolában, de azt is megbántam hamar.
2017. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem az én stílusom, szerintem undorító dolog... és ezt nem azért írom, hogy "polkorrekt" legyek... Én így érzem helyesnek.


Valaki írta az előbb a "megy a koca kocogni" szöveget. Én ahova lejárok terembe edzeni ott van 1 nagyon túlsúlyos lány és böcsülettel nyomja a tréninget! Maxi respekt neki komolyan! Én meg soxor el akarok bújni a sok kigyúrt srác elől szégyenemben, de valahol el kell kezdeni :D De rendes hál istennek mindenki. :)

2017. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17.


Egyébként ez tök jellemző. Azt hinné az ember, hogy a konditermi emberek parasztabbak, erre tök jó fejek a nálam jóval izmosabbak is, mert becsülik, hogy én azért vagyok ott, hogy változtassak magamon. Akik beszólnak, ált. nem ez a kategória.

2017. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!