Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért marad valaki sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad valaki sokáig szűz, ha nem csúnya, illetve mit értünk a sokáig alatt?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert alacsony.
2017. nov. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert szegény.
2017. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki VIII.23 és IX.22 között született az élete végéig szűz marad, az mondjuk elég soknak számít.


Egyébként nem kell ebből akkora ügyet csinálni, rajtad kívül senkire nem tartozik, hogy az vagy e, mellesleg senkit nem is érdekel.

2017. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Külföldön kéne dolgoznod.
2017. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ilyen válaszokat írnak gyakorira.
2017. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Több oka is lehet annak, hogy valaki sokáig vagy ne adj isten élete végéig szűz marad. A leggyakoribb okok közé tartozik az alacsonyság, az introvertált személyiség, előbbivel szorosan összefüggő nulla kommunikációs képesség, péniszméretből adódó komoly mértékű komplexus (meg persze a bigott vallási fanatizmus, de az természetesen egyéni döntés kérdése). De a külső és a belső sokszor elég jelentős mértékben ok-okozati kapcsolatban van egymással. Itt elsősorban arra gondolok, hogy valaki fiatalkorában az alacsonysága ellenére közvetlen, extrovertált személyiség, de a sorozatos visszautasítások/csalódások miatt törvényszerűen megváltozik a személyisége (reményvesztett majd introvertált lesz) negatív irányba és később már a személyisége miatt is még nagyobb hátrányba kerül a társkeresés során.

A "sokáig" definíciója elég szubjektív. Az én véleményem szerint legkésőbb az egyetem első év végéig "illik" elveszíteni annak is, akinek külső/testi paraméterei tekintetében nincs problémája csupán introvertált személyiség. Legalábbis a legszendébb (sokszor csúnyácska) csajok is kinyíltak a hedonista egyetemi miliő hatására (gólyatábor) és sokuk utána csak habzsolta az élvezeteket. A fiúk viszont nincsenek ilyen kedvező helyzetben. Nincs az az egyetemi buli, ahol egy előnytelen - a fentebb írt problémákkal küzdő - srácnak esélye lenne egy csajt megfektetni, mert mint mindannyian tudjuk a döntés a csaj kezében van.

2017. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert 24 évesen csupán egyetlen egy lány volt hajlandó randizni velem, de abból sem lett semmi. Mindig olyanok tetszettek, akiknek én nem. A sztori ennél sokkal hosszabb, hogy miért alakult így, de ez úgy sem érdekel senkit. Ráadásúl az sem éppen jó, hogy kb a homlokomra van írva, hogy sosem volt senkim, ezért hanyathomlok menekül mindenki, hisz már akkor is fülig ér a szám ha csak köszönök egy számomra vonzó nőnek és visszaköszön. Az a baj, hogy akiknél eddig próbálkoztam, nem érdekelte őket, hogy miért alakult így a dolog. Rögtön dobtak a kukába és rohannak egy olyan csávó után, aki csak átveri és kihasználja. Persze utána a férfiak a szemetek, mert nem képesek szeretni. Bezzeg aki képes lenne rá, azzal nem is foglalkoztak. Ez azokra igaz, akiknél eddig próbálkoztam.
2017. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem tud kommunikálni az emberekkel, a háttérben marad, nem veszik észre.

Sokkal nyitottabb vagyok, mint tiniként, de még ma is inkább az intovertáltak táborát erősítem. Ha pedig valaki komoly, nem viccelődik lazán, és nem megy oda az emberekhez, attól úgy veszem észre, hogy "félnek." Na jó, a félnek sem a legjobb szó, hanem inkább azt gondolják, hogy "úgysem érdeklik az emberek, nem ismerkedik, miért pont velem tenne kivételt?"

A kinézet kevesebbet számít, csak az extrém módon ronda és igénytelen embereknél lehet kizáró ok, egy csúnya arcú, de igényes ember simán elveszíti a szüzességét. Ha van egy csinos nő, akinek a metakommunikációja azt árasztja magából, hogy ő bizony egy jégcsap, és van mellette egy ducibb, kevésbé szép arcú is, aki életvidám és minden mozdulatával interakcióba lép a környezetével, és arra buzdít, hogy "szólíts meg", akkor gondolhatjátok, melyiknek lesz nagyobb sikere. Segítek: nem a szebbiknek.


22/N

2017. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm nagyon szép, a személyisége is jó, mégis 20 éves koráig szűz maradt, pedig sokan akartak vele szexelni meg összejönni. Ő két emberbe volt szerelmes, de nem a megfelelőekbe, nem volt viszonozva. Olyannal meg nem akart, akit nem szeret. 20 évesen jött az a fiú, akivel végre beteljesült a szerelem és vele lefeküdt, 2 évig voltak együtt.
2017. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!