Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, hogyha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, hogyha a párotok sírva menne haza, hogy mi van veletek, mert azt hitte baj van, hogy egyik telefont sem vettétek fel?

Figyelt kérdés
Hazajött sírva és azt mondta, hogy azt hitte bajom esett és meghaltam és azért nem vettem fel a telefont.

2017. nov. 2. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Tudja, hogy sosem hallom a telefont, mert valahova mindig elpakolom, így nem történne ilyen
2017. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen meghatna, hogy ennyire aggódik értem, de nem is érteném, hogy ennyire eltúlozza - főleg mert 1) van olyan, hogy nem tudom felvenni a telefont, 2) olyan sosem volt, hogy napokig nem vettem fel... egy napot meg várjon, hogy szólok-e neki vagy hazaérek-e.
2017. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondanék hogy bocsi de nem tudtam felvenni aztán megpuszilnám a homlokát vagy adnék egy csókot és meg mondanám hogy nincs semmi gond:)

De sz én pasim nem ilyen érzékeny szóval valószínű meglepődnék:D

2017. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolnám, hogy egy idióta.
2017. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Szakítanék vele rögtön.
2017. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Azt gondolnám, hogy korábban érte valamiféle trauma amitől érzékenyen reagál az ilyesmire és jobban odafigyelnék máskor az elérhetőségemre, mivel szeretem.
2017. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
józanul gondolkodna és arra gondolna, hogy alszom/takarítok/főzök stb.
2017. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Meglepődés után magamhoz húznám, haját a füle mögé tűrném gyengéden, majd megcsókolnám és megölelném utána. Hozzáfűzném, hogy nem kell mindjárt a legrosszabra gndolnia és megkérdezném, hogy miért ilyen zaklatott?
2017. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Azt, hogy az emberek évezredekig éltek (mobil)telefonok nélkül, és mindig elcsodálkozom rajta, hogy 20 év alatt eljutottunk odáig, mintha ez a képesség soha nem létezett volna, és mindenki SIM kártyával a kezében születne.
2017. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Ez nagyon gyerekes, és van benne egy adag irányítási kényszer is > VEDD FEL.

És mellette zsarolás > bőgök, mint egy ovis, amiért dolgod van és nem velem foglalkozol.


Elgondolkodnék a kapcsolatunkon.

2017. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!