Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolnátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben? A férjem az ünnepnapok után (karácsony, névnap, szül. Nap) tavaly óta nagyon drága ruhákkal állít haza.

Figyelt kérdés
Mármint márkás férfi ruhák,amik neki jók. A tavalyi kabátja egy 120 ezres kabát. A márka alapján tudtam utána nézni.Szóval ilyen értékű dolgokra gondoljatok.Neki nincs ennyi pénze,hogy magának ilyesmit vegyen,nem is szokott.Természetesen egyokhez sincs számlája.De minegyiken ott van az eredeti minőségtanusítvány és látszik ,hogy újak.Ezekre a cuccokra feltűnően vigyáz.Nagyon idegesen nézegette a múltkor is,hogy kilyukadt-e az egyik ilyen felsője. Szerintetek van okom féltékenységre? Hogy derítsem ki,hogy kitől kapja ezeket vagy honnan vannak? Viszonya van valakivel szerintetek?Várom a tanácsokat.

2014. jan. 12. 11:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
szerintem nem nőtől kapja..ha erre gondoltál..ha csak nem állt férfi pr@stinak xD de kétlem..miért nem kérdezel rá? Lehet van vmi ismije akitől olcsóbban beszerzi..vagy volt dugi pénze és erre költötte. Szóval szerintem ne nőre gondolj. :)
2014. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Megkerdezted??
2014. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ő mit mond?
2014. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk kérdezd meg?
2014. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Meglepődnék már azon is hogy nélkülem ment vásárolni...

A férjjednek külön pénze van, van házasságiszerződésetek?


Tuti az első márkás ruhánák megkérdeztem volna, hogy hogyhogy ,

És mennyi volt..

Ráadásul mi minden költött összeget vezetünk a költségvetési naplóba...

2014. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Kezdésként beszélj vele, végülis a férjed.
2014. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Én nem gondolom, hogy lenne okod a féltékenységre, azonban az aggódásra van okod. Nyilván kérdezted már tőle, honnan vannak (elég elszomorító lenne, ha egy házasságban ennyit se kommunikálnátok), és ha titkolózik, az elég kellemetlen, akármiről is van szó.
2014. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az ár le van firkálva a címkéken.Ezért gyanús,hogy ajándék volt.
2014. jan. 12. 11:50
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Az én párom néha a testvére ruháit hozza haza, munkaból megáll anyjanal zuhanyozni és felkapja a tesója poloját, nadrágját. Nem lehet valami ilyesmi a dologban?
2014. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Rákérdeztél?
2014. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!