Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy visszautasítottál valakit (mondjuk, mert párkapcsolatod volt vagy úgy érezted, hogy nem illenétek össze), később viszont mégis te kezdeményeztél nála?

Figyelt kérdés
Mi lett a végkifejlet?

2017. nov. 2. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt. Félreismertem, most próbálom helyrehozni kisebb-nagyobb sikerrel.
2017. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Fordítva viszont már volt.
2017. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az akkori párkapcsolatom miatt utasítottam vissza. 3 év múltán jöttünk össze végül. 2 éve alkotunk egy párt, egy éve élünk együtt. Soha boldogabb nem voltam :)
2017. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól félek, hogy már nem kíváncsi rám...
2017. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt, de csak szex miatt írtam neki. Két hónap után vége lett.


26N

2017. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Nagyon megtetszett és én is neki. Szerelem volt elő látásra, kezdett kialakulni egy komolyabb viszony de mivel feleségem volt nemet mondtam, ő elköltözött, 10 évig nem találkoztunk.

A feleségem félrelépett, szerelmes lett, elvált.

10 év után találkoztam a nővel, fél év mulva feleségül vettem.

2017. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!