Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm 16 én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm 16 én 20 éves vagyok.8 hónap után szakított velem, mert szeretné kiélni magát, megfojtottam a szeretetemmel és nem mentünk sehova. (rájöttem a hibáimra) A szakításra rá 3 napra rá megbeszéltünk egy szünetet. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm 16 én 20 éves vagyok. 8 hónap után szakított velem, mert szeretné kiélni magát, megfojtottam a szeretetemmel és nem mentünk sehova. (rájöttem a hibáimra) A szakításra rá 3 napra találkoztunk és megbeszéltük hogy keddtől 3 hét szünet lesz. Van egy barátnője neki, aki nagyon tartja bennem a lelket. A szakításnál megmondta nekem hogy nyugi, szünet lesz! Most azt mondja hogy 99% hogy visszajön hozzám. Én tisztában voltam vele és meg is beszéltük, hogy ő mással is le fog feküdni ez alatt a 3 hét alatt, de amikor megláttam eléggé szíven csapott! Viszont ilyen idézeteket is tesz ki:


"A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, nehéz abbahagyni és lehetetlen elfelejteni...."


"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül." (És ő tudja hogy vele álmodom!)


Ez a barátnője, találkozni szeretne velem kedden beszélni valamiről, amikor megkérdeztem miről az volt a válasz hogy majd meglátod és egy mosolygós és kacsintós fej.

Azt is mondja hogy ezzel a szünettel esélyt adott a kapcsolatnak nem is kis sanszot és hogy a telefonjában nincs még átírva a nevem és hiányzom még neki és szeret!

De gondolkozzak mert csak el fogok rontani mindent!


Még regényeket tudnék ide írni hogy most miket érzek és mik járnak a fejeimben :(


Nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudok enni egy hete és aludni se, folyamatosan róla álmodom :( Jelenleg úgy érzem vége a világnak ha vége lesz, de ez a barátnője tartja bennem a lelket csak! :(


2011. márc. 18. 08:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem, ha ő kijelentette hogy márpedig félre fogok kefélni ezalatt a 3 hét alatt, nem is egyszer, hű de jó lesz, nem tudom mit akarsz tőle....


Az idézeteket pazért tette ki hogy húzza az agyad - jobb eséllyel visszafogadd- én biztos nem tenném...


Szerintem felejtsd el a csajt.. még ha szereted is, bár tudom hogy 3 hét után visszamegy és a karjaidban fog kikötni, memrt úgysem hallgatsz rám (a szívedre fogsz hallgatni, ami normális dolog, de nem mindig jó..)

2011. márc. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Bocsi, de azt mondom a kétszer felmelegített töltöttkáposzta nem jó.

és a szünetről is más a véleményem. Mert számomra ez azt jeleni, hogy szeretem azt az embert, de valami nem működik és ki akarom próbálni egyedül, hogy milyen érzés.

Barátom is kért egy hét szünetet, de annak szakítás lett a vége, amit én akartam.

Írtad, hogy még nem élte ki magát. Ez azat jelenti, hogy 16évesen nem ment át rajta a fél város/falu. Mert ha ezt ebben a 3 hétben szeretné megtenni, akkor nem mondanék rá mást csak azt, hogy r.banc. Nem ismerem így nem mondjhatok rá semmit, de akkor is. Ha az én barátom ezt csinálná még a szünet alatt is úgy kidobnám, hogy a lába sem érni a földet. Nem még visszafogadni őt.

2011. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Beszélgetek ugye 2 barátnőjével, és azt mondják, hogy az a kiírása amiből én arra gondolok hogy meg is tette az egyáltalán nem biztos hogy az amire gondolok! És hogy a kiélés neki leginkább az lenne amit miattam nem tudott megtenni mert féltékeny voltam: Hogy egyedül elmenjen a barátnőivel bulizni. Sajnos most jöttem rá erre hogy elrontottam :(

De még azt is mondta a barátnője, hogy neki ő a legjobb barátnője és jóban rosszban mindig mellette lesz, de mindig mondja neki hogy ilyen pasit soha nem fog találni mint én, és nem fogja hagyni hogy lefeküdjön mással. De lehet el fog odáig jutni hogy levetkőzés, de nem fogja megtenni.

Hát nem tudom :( Szerintetek fog adni még egy esélyt a kapcsolatunknak? Tényleg csak annyit szeretnék hogy ha letelt a 3 hét akkor legyen egy 2-3-4 hét próbakapcsolat, hogy meglássa ez így is tud működni. Én ott voltam mellette mindig a 8 hónap alatt jóban-rosszban, a kórházban is iskola helyett minden reggeltől bent voltam. Ennyit megérdemelnék szerintem :(

De ettől a találkozótól is félek a barátnőjével, nehogy rám másszon és valami komolyabb kavarás legyen a háttérben. Egyébként én voltam neki az első, mindenki mondta ha elveszem valakinek az nagyon fog kötődni hozzám...Hát nem tudom :(

2011. márc. 18. 08:41
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Én biztos nem fogadnám vissza. Nem szeret. Ez egyből kiderül, mert mással is le akar feküdni a szünet alatt és téged pedig jégen tart, hogy legyen hova visszamenjen. Szinte biztos, hogy megtetszett neki egy srác akivel akar dugni, de a srác nem akar semmit tőle a szexen kívül. Na erre leszel te jó! Ha ezek után visszafogadod, gratulálok. Egyébként jó lenne, ha kimosnád a csipát a szemedből és észrevennéd, hogy a barátnőjének bejössz. Én rárepülnék a helyedben, a másikat pedig kidobnám, végleg.

26F

2011. márc. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én is bele estem ebbe a hibába azzal a lánnyal aki elvette tőlem...

Hát érdekes lesz ha a barátnője kavart be :/ De nem hiszem!

Csak azért kérdezem, mert ti élet tapasztaltabbak vagytok szerintem mint én és hátha már veletek is megesett az ilyen:

Szerintetek mennyi az esély rá, hogy vissza szeretne jönni?

Vagy esetleg idő előtt felhív?

És mit kéne tennem ezért? :S

2011. márc. 18. 08:58
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Megmondanám neki, hogy oké a 3 hét szünet. De ha meg mer csalni, vagy valakivel lefeküdni/levetkőzni/maszturbálni stb. akkor többet nem akarod őt látni.

Ha ezeket megteszi ennek ellenére is akkor nincs miről beszélni. Ha nem akkor szeret még mindig, tényleg csak bulizni akar és akkor visszafogadhatod nyugodtan.

2011. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ez az hogy én még így is visszafogadnám :(

És már nem tudok neki semmit mondani, mert ebben a szünetben nem is beszélünk, nem veszünk tudomást a másikról :(

2011. márc. 18. 09:31
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

"Én tisztában voltam vele és meg is beszéltük, hogy ő mással is le fog feküdni ez alatt a 3 hét alatt,"


Már bocsi, de nem vagy normális, hogy ezek után még mindig szereted meg vissza is fogadnád. Mégis milyen gusztussal tudsz utána hozzányúlni, hogy az alatt a 3 hét alatt isten tudja ki ment rajta végig?

Ember, neked valami baj van a fejedben, és ezt nem bántásból mondom, de ilyen szinten megalkuvónak lenni már gáz...és ebben semmi tisztelnivaló nincs...és ezért újból ott fog hagyni, még ha visszamenne is hozzád.

Nem bírom felfogni, ha szereted, akkor hogy tudod elnézni h 3 hét alatt össze-vissza k.fél? Belegondoltál? A kedves drága szerelmed más farkát fogja szopogatni. Nagyon nagy LOL vagy ha te ebbe belenyugszol. Nem is LOL, inkább papucs. De abból a lehető legnagyobb.

2011. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de felfogod, mekkora papucs vagy? A kis barátnőd tulajdonképpen most azt mondta neked, hogy 3 hétig másokkal fog kefélni, te meg tárt karokkal várod vissza?:D Azok után még te akarsz a lábtörlője lenni, hogy mások jártak benne? Tudod mi ez? Egy riherongy, éretlen cafka, komolyan hányok, ez undorító. Remélem, megjön a jobbik eszed és rájössz, hogy komplett idiótának néznek!
2011. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Azt hiszem észhez térítettetek...

Ma meg fogom tudni hogy megcsalt-e. Ha igen akkor felhívom hogy találkozzunk...Csak nagyon nehéz lesz...

Köszönöm!

2011. márc. 18. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!