Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, amikor buszon vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, amikor buszon vagy bárhol vagytok a barátnőtökkel, és elétek ül egy modell alkat fiú, és látjátok, hogy a barátnőtök rá rá tekintget, az hogy esik netkek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 23:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%

Ugyan nő vagyok, de elmesélném a férfiaknak, mi jár ilyenkor egy hűséges, szerelmes női agyban:

"Hmm, szép, szép, igazán szexi, tetszik a(z) arca/alakja/szeme/haja...DE azért mégsem az én párom *kedves, szerelmes emlékek felidézése*".

Régen rossz, ha csak azért, mert léteznek más, akár dekoratívabb emberek is nálunk, azonnal veszélyben érezzük a kapcsolatunkat. Messze nem ennyire sekélyes az emberek jelentős része. Nyilván van az a réteg, de akinek az kell, tudja mire vállalkozott. Amellett, hogy milyen a borító, nem mindegy a tartalom sem.

Például tudom, hogy vannak nálam szebb nők, én is megnézem őket, nem zavar, ha párom is megnézi őket, és igen, vannak helyesebb, szexibb pasik páromnál, nem vagyok sem van, sem hülye. De nem érdekelnek, mert szeretem azt, akivel vagyok, azért, aki. Ez pedig egy szép pofitól, kockás hastól nem fog megváltozni, és tudom, hogy ez oda-vissza így van.

2017. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
Én megkérem ilyenkor a modell fiút hogy szíveskedjen áttenni a belét egy másik buszra,ha nem akar csúnya véget vetni a modell karrierjének mondjuk egy szilánkosra tört arccal..sőt, megmondanám neki hogy a városban sem akarom mégegyszer látni :)
2017. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem a kérdést.


Nyilván azért jött velem össze, mert valamilyen formában bejövök neki. Akkor miért integetne másnak? Komoly kapcsolatban ez alapból kizárt, eleve nem is kezdenék vele párkapcsolatot, ha ő másnak is integetni akar.


Én se integetek a modell csajoknak, ő se integessen a modell pasiknak. Ha mégis, akkor ez már nyitott kapcsolat, de akkor meg ezzel megint nincs gond, ha meg van beszélve.


De honnan jött ez a kérés? Téged így lejáratott a nőd?

2017. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
95%
Ha ennyire nem tudtok megbízni a párotokban, és ilyen mértékben irigyek vagytok más külsejére, akkor ott már bajok vannak... fogadjátok el olyannak a testetek, amilyen. Nem mindenki topmodell. Én sem vagyok az, de tudom magamról, hogy van akinek ez jön be, és aki szeret, az nem ezért fog szeretni :) 11-es válaszolóval teljesen egyet kell hogy értsek. Én nem maceráznék rajta, elhagyni úgyse fog, max fantáziálgatni, az pedig az egészséges ember egyik jellemvonása. Én is megnézem magamnak időnként a mellettem elvonuló hölgyeket, mégsem csalnám meg soha a büdös életben páromat. Elköteleztétek magatokat, oda-vissza működik a dolog. A tesztoszteron szintetekből meg azt veszem le, hogy ti is megnéznétek magatoknak a másik nem tagjait, így nincs mit taglalni különösebben. (Természetesen mindig akadnak kivételek, de ezek erősítik a szabályt)
2017. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A 13-as vagyok, bocsánat, figyelmetlenül olvastam a kérdést... szóval tekintgetésről van szó, nem integetésről.


Basszuskulcs, így az előző válaszom teljesen értelmetlen. Hagyjátok figyelmen kívül. ^^"

2017. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ezért is van számomra fullosan helyes párom. :D Nem hoz lázba senki más mellette.
2017. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
22%
Ez most így rohadt aranyos volt #13/15 (#14 vagyok)
2017. nov. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Attól függ miért. Ha random, sehogy. Ha okkal, örülök, hogy teljesítheti a célját vele.
2017. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
5%
Hiába modell alkat, ha buszon csóróskodik.
2017. nov. 3. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%

ami nagy könnyebbség:


hogy nincs párom,

modell alkat vok

no tömegközlekedés

és ha lesz vkim nem fog bulizni, sem lerészegedni |max velem|


am biztos utálnám a dolgot...

2017. nov. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!