Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a párját ugyanúgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a párját ugyanúgy hívják mint a tesóját/apukáját, titeket nem zavar a dolog?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, páromat ugyanúgy hívják mint a bátyámat és kicsit zavar. Szerencsre nem ugyanazt a becézést használják, de akkor is. Persze, túl tudok lépni, ezen, csak érdekel, hogy más, aki hasonló helyzetben van, szokott-e ezen gondolkodni.

2017. okt. 18. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nagyon zavarna, ha a páromat is Endrének hívnák.
2017. okt. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátomat úgy becézik a szülei, ahogyan a bátyámat hívják. Furcsa, de megszoktató.
2017. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart. A bátyámról tudom hogy jó arc, olyan apafigura volt nekem ezért a párom nevéhez is pozitív gondolatok kapcsolódtak plusszba ahhoz, hogy szerettem.
2017. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
Az exemet ugy hivtak, mint apamat. Keson jottem ra, hogy rohadtul zavar. Onnanstol kezdve, ha megakart csokolni vagy ilyesmi, akkor bevillant apam arca es hat fujjjj. Eleg morbid volt. Nem veletlenul ex szegeny.
2017. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!