Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy csajt aki folyamatosan azt igéri hogy találkozunk aztán mégis mindig talál kifogást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy pár hete megismrtem egy csajt(egy helyen melózunk egyébként) szünetben mindig beszélgetünk meg azóta már a számát is elkértem és fb-n is beszélgetünk. Elhivtam randira és igent is mondott de bármikor rákérdezek hogy mikor megyünk mindig talál valami kifogást. Kértem hogy mondja meg ha nem akar jönni de azt mondja hogy akar mégsem kerül rá sor sose. Szerintetek nem érdekelem az lehet a gond, csak nem akarja a szemembe mondani ?
2017. okt. 19. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem volt olyan, hogy egy barátnőmmel akartam találkozni, de sehogy se jött össze. Vagy nem jött úgy buszom, vagy tqnulnom kellett, vagy a tesóimra vigyázni. Előfordulhat, hogy tényleg véletlen. Szerintem elmondaná, ha nem tetszenél neki. Miért adta volna meg a számát, ha nem jössz be neki? Várj még egy kicsit, ha lesz ideje, akkor írni fog szerintem.
2017. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg még egyszer, hogy mondja meg, ha nem szeretne veled menni. Ha ez a helyzet marad továbbra is, akkor hagyjad, ha akar valamit, majd keres.
2017. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Igen,sajnos nagyon úgy tűnik,hogy ő nem gondolja annyira komolyan,csak flörtölget.
2017. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Hülyít. Keress mást!
2017. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

semmit lépj tovább.

szórakozik veled.

2017. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gondolom csak kell valaki, akivel dumálhat de nem akar többet, viszont ha be vallaná akkor meg lelépnél.

Adj neki még egy esélyt ha fog talizni akkor hagyd!

2017. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy egyszer-egyszer előfordulhat hogy nem ér rá, közbe jön valami, de mindig az már röhejes. Mondjon akkor ő időpontot amikor neki jó ne te határozd meg a találka idejét, ha ez sem müködim akkor felejtsd el.
2017. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legrosszabb ***** válasza:
Tojd le. Keress mást.
2017. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jelentenél neki bármit is, akkor nem keresne kifogásokat. Hagyd a francba.
2017. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem erőltetném a dolgot - ha akar valamit, majd szól.

(Akkor se törném kezem-lábam, hogy találkozzunk.)


Viszont ezt meg is mondanám neki. (Mármint, hogy innentől rajta a sor.)

2017. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!