Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vall egy extől az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vall egy extől az ilyen?

Figyelt kérdés

A párom exe mostanság folyamatosan leskelődik utánunk. Instagramon ugye van a "story" rész, amiben meglehet nézni, h ki az aki megtekintette, és az ex 90%-ban mindig ott van. Barátom, h írjunk neki, h mire fel ennyire kívàncsi, de én nem süllyednék le eddig, h még jeleznèm is neki, h érdekel.

Nem nagy probléma, nem is tartom annak, csak érdekel más véleménye 🙄 H ki mit tenne 🙄


Köszönöm


2017. nov. 3. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagynám a fenébe...ha visszajelzést kap, az erősíthet benne valamit, ha nem, akkor még egy idő után abbahagyja.
2017. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha követ Instán, akkor vagy nyilvános a fiók, vagy engedtétek, hogy kövessen. Simán tiltsátok le és kész, sztem nem kell ennek nagy feneket keríteni.
2017. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem követ, ezt elfelejtettem leírni. Mi sem akarunk ebből nagy ügyet csinálni, csak kíváncsiak vagyunk, h ki h látja, ki mit csinálna, mi lenne a legokosabb :) koszi az eddigi válaszokat
2017. nov. 3. 08:30
 4/8 anonim ***** válasza:
A legokosabb nem foglalkozni vele.
2017. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én letojnám, biztos valamiért jól esik neki, de ez az ő dolga. Tuti nem venném fel vele ezért a kapcsolatot.
2017. nov. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Óó,ezt az "írjunk neki, h miért ennyire kíváncsi" opciót én azonnal elvetettem, nem fogom az egóját simogatni, h lássa, h "zavar" a jelenléte. Tiltottam és kész :D Köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 3. 09:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Féltékeny... le kell tiltani a fenébe.
2017. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ex vagyok, és volt már hogy ránéztem az új lányra. eleinte többször, most már nagyon ritkán. ez egyszerű kíváncsiság részemről. ezzel nem hiszem, hogy rosszat tennék, nem vagyok jelen az életükben, nem áskálódom. szerintem nem érdemes foglalkozni ezzel.
2017. nov. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!