Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az oka annak, hogy szinte minden nő kivétel nélkül odáig van a magas pasikért?

Figyelt kérdés

És most ne gyertek ezzel a "védelmező meg biztonságérzet" klisével, mert egyrészt tuti nemcsak ez az oka (igazából nem is értem mit takar) másrészt kíváncsi lennék a részletesebb gondolataitokra. Legyetek kicsit kreatívabbak és áruljátok el, hogy számotokra miért és hogyan okoz akkora szexuális endorfinbombát a magas férfi testalkat, mint nekünk férfiaknak a formás és látványos telt keblek illetve csinos hamvas angyali arcok.

24/F/170



2017. szept. 3. 10:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell ennyire túlmisztifikálni, nem vonzó egy alacsony pasi és kész, ennyi az oka.
2017. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
#1: Pedig ti nők jóval gazdagabb gondolatvilággal rendelkeztek és sokkal egyértelműbben/részletesebben ki tudnátok fejteni az érzéseiteket, amire elég sok sorstársam is kíváncsi lenne. Olyan nincs, hogy nem vonzó és kész! Én azt is részletesen meg tudom magyarázni, miért nem vonzó egy kismellű, barna szemű vagy kövér csaj. Nem hiszem, hogy ilyen nagy problémát kellene okoznia a vélemény bővebb kifejtésének.
2017. szept. 3. 10:19
 3/25 anonim ***** válasza:
40%

Bármely állatfajnál miért a nagy életerős hímre teszik a voksukat a nőstények?

Most komolyan ez ilyen egyszerű. Amúgy ha te vagy a szűz srác szerintem ne a magasságodra fogd. Párom 168 és én a sokadik kapcsolata vagyok. Mind több éves.

A nőknek nem a magasság a fontos hanem hogy kiemelkedő legyél valamiben. Páromnak a kommunikációs készsége kiemelkedő. Emellett nagyon törekvő. Meg persze még egy csomó minden de ezek az első infók amiket egy idegen észrevehet egy kis beszélgetés után.

A magas emberek magasak :D

Az izmosak izmosabbak mint mások a gazdagok meg gazdagabbak és így tovább. Ha jól tévedek te nem vagy kiemelkedő. Szóval összességében nem a magasságon farokméreten hajszínen stb múlik a párosodási lehetőségek száma.

De persze ez is csak egy vélemény. Szerintem nagyjából így működik a szelekció. Aztán persze már nem csak egy bizonyos tulajdonság lesz a döntő de kell az első rostához.

2017. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
Oké, neked miért nem vonzó "egy kis mellű, barna szemű vagy kövér csaj"?
2017. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

"A nőknek nem a magasság a fontos hanem hogy kiemelkedő legyél valamiben."


Kiemelkedően tudok lecsót főzni, az számít? :D

2017. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%

Egyszerűen jól néznek ki és kész, ez van. Ne irigykedj.. :P

21L

2017. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Azért OV-nak is van felesége:-)
2017. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Oké, neked miért nem vonzzó egy barna szemű csaj? De ne gyere azzal hogy nem tetszik a barna szín, meg hogy az milyen jellegtelen és átlagos
2017. szept. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

Nem tudom, miért. Komolyan nem tudom. Egy csomószor nézek sorozatokat, ott látok ilyen lóbszó embereket, és tök szexik. És belegondolok, hogy mi lenne, ha csak 170 centik lennének, és úgy már nem látom szexinek.

Mondom, nem tudom, miért. Nem tudatos döntés volt. Történt velem.

2017. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

Azért nem minden magas pasi vonzó. Nekem az aránytalan, sovány, kövér testalkatú magas pasik nem tetszenek, hiába magasak.

Különben nekem barna szemem van, ez meg neked nem tetszik, szóval gondolom, én nem számítok, mert a barna szemem miatt úgysem érdekelnélek. :-D


Egyébként ha van egy magas férfi, akinek arányos a testalkata és nem sovány és nem kövér, és tegyük fel, hogy úgy egészében vonzó számomra, akkor a magassága azért tetszik, mert ő elér létra és sámli nélkül is olyan dolgokat, amiket én nem, mert én meg csak 151cm-re nőttem, tehát az én magasságbeli hiányosságomat ki tudja pótolni. Én meg lehet, hogy másban tudok a segítségére lenni, ami meg neki hiányossága, így ki tudjuk egészíteni egymást.

A kifejezetten alacsony pasik azért nem vonzók számomra, mert akiket eddig ismertem, láttam alacsony pasikat, azoknak mind volt valami komplexusuk, nekem meg ez nem kell, köszönöm.


Egyébként nem értem, 170cm magasság miatt mit siránkozol, amikor Magyarországon ez még átlag magasság, szóval nekem még rendben is volna egy ilyen magas pasi is, ha egyébként mellette nem egy hisztis önállótlan dedós kölyök, hanem férfi. Nekem volt már 175cm és 192cm magas pasival is kapcsolatom.

2017. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!