Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ferfiak! Mekkora tulsuly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ferfiak! Mekkora tulsuly elfogadhato?

Figyelt kérdés

Regen nagyon vekony voltam 44kg a 160 centihez. Voltak negativ dolgok pl. nem volt menstruaciom de teljesen lapos volt a hasam, semmi plusz.

Feljott nehany kilo, visszajott a menstruaciom de lett egy kis hasam, a fenekem nagyobb lett kicsit narancsoboros is. Most kb. 51-52 kg lehetek


Mit gondoltok?

Visszafogyjak?


2017. nov. 3. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak a súly és magasság alapján nem lehet megmondani.Lehet így is jól nézel ki de lehet hogy nem.Nem csak e két paraméter alapján szép vagy csúnya valaki.
2017. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem pl tetszik az enyhébb narancsbőr és ha nem lapos a has, hanem van rajta zsír

igaz a teltebb alak vonzóbb számomra


ami a legfontosabb, hogy legyél egészséges és érezd jól magad, sugározd a szexisségedet, érezd magad szexinek, tudd, hogy gyönyörű tested van, ehhez érd el azt a testet amire te vágysz :)

nem az én ízlésemnek kell megfelelned hanem a sajátodnak és a párodénak :)


amúgy 160 centihez az 51-52 ideális szerintem


24F

2017. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Én 158 cm vagyok és 47 kg, ez így pont ideális, tehát neked 160 centihez is kb 48-49 kg az abszolút ideál, de az 51-52 kg sem sok, teljesen rendben van. Bár engem zavarna, ha lenne narancsbőröm, ez ellen sporttal és egészséges étrenddel tehetsz.
2017. nov. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz ennél fontosabb dolgokkal.
2017. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani, mert fontosabb a belső kisugárzás. Láttam 60 kilós szétfolyt nőt, és 80 kilós csinosat is. A sorozatban lévő Xena szerintem még 80-nál is több volt, mégis bombázó. De vannak a kis töpszlik, akik az összes súlyt a fenekükön tárolják, de pl mell meg semmi. És ez még mindig csak a külső.
2017. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Itt a Földön viszonylag elnéző vagyok, kb. 29,43 Newton.

A Holdon viszont sokkal szigorúbb lennék, ott csak 4,866 Newton-t tudnék elfogadni.

2017. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nálam ez a felső széle...160 cm- hez szerintem 47-48 kiló az ideális. De én a vékony nőket szeretem ( nem a soványakat).
2017. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Atya ég :D 60 kg is bőven ideális lenne. Bár ha 'van egy kis eszed' akkor elhiszed, hogy bármit számít pár kiló.
2017. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
A vicces a társkereső oldalakon, hogy magasság 160 cm, 98 kg, átlagos testalkat. Ezen mindig mosolyogni szoktam. :)
2017. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem így 159 centivel és 40 kilóval sincsenek menstruációs problémáim, bár sosem ugrált a súlyom fel-le.


160 centihez 50 kiló az ideális, és az a pár plusz is belefér, ha arányosan oszlik el rajtad.

A pasik az arányosságot és az összhatást nézik.

2017. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!