Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel egy busszal járunk általában és gyakran ül le mellém, amikor máshol is lenne még egy hely, vagy ha nincs hely akkor sokszor áll a közelembe, van, hogy nézni is szokott, de ha összeér a tekintetünk hamar elfordulunk mindketten.


Ez kb. 1 hónapja van, nagyon szép nő, fura is lenne ha vonzónak találna, szerintem csak én látok bele sokat és csak a véletlen hozza így a dolgokat, de nem tudom.


Nektek mi a véleményetek?


2017. nov. 3. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle egy zsepit, azután mutatkozz be neki, hogy egyébként xy vagy, ha vevő a beszélgetésre akkor jó úton haladsz. :)
2017. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem esélyes
2017. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki.Ismerkedj vele bátran.
2017. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak nekem nehézkes idegenekkel szóba elegyedni, ilyenkor mindig nagyon bátortalan leszek, de lehet megpróbálom az 1-es által írt taktikát.


Mert ik nélkül bem merem csak úgy megszólítani. Pláne, hogy tényleg nagyon szép, és magabiztosnak is tűnik, én meg jóindulattal is csak átlagos vagyok...

2017. nov. 3. 14:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Zsepi jó ötlet! Aztán kezdj el vele beszélgetni.

Írd le majd mire jutottál!

2017. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rádmoslygott legalább, ha összenéztek? Ha nem, akkor te vagy az a normális ember a buszon, akit kinézett, hogy mellé ül, így nem fogja betalálni valami perverz a következő megállóban.
2017. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd adni fog zsepit s hozzáteszi, hogy töröld meg a csordogáló nyáladat is:DDD


Idegenekkel beszélni...Aliennek látszik vagy mi? Mondjuk van az smink:DD

Ez csak egy nő-ember;)


Talán, azért keresi társaságod, mert arra számít, amit eddig is adtál.Megszólítás után már többet nem látod bizonyára...bár nincs veszteni valód, így csak nyerhetsz nőt vagy tapasztalatot;)

2017. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 Mit adtam eddig? Szóval semmire nem számít? :D


#6 Volt, de alapjáraton nem egy mosolygós nő, legalábbis nem sokat láttam mosolyogni, de párszor volt, köztük ram us mosolygott már.

2017. nov. 3. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Azt attad, amiről a hatosban írtam. Egy normálisnak kinéző embert, aki nem szólítja le. Én a helyedben legközelebb amikor odaül melléd, viccesen megkérdezném, hogy már feltűnt sokszor ideülsz, velem blokkolod a perverzeket? De ne ezekkel a szavakkal, fogalmazd meg szellemesebben.
2017. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!