Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kezdeményeznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményeznek a pasik élőben, ha neten pedig kismillióan? Nem értem, hogy a társkeresőn miért írnak rám meg jelölik, hogy tetszem nekik jó pasik is, ha a való életben pedig nem próbálkozik senki?

Figyelt kérdés

Netről már sok sráccal randiztam, pár meg is jegyezte, hogy sokkal szebb vagyok mint a képeken, szóval azt gondolom, hogy még csak az sem lehetőség, hogy a képek valótlanul szebbnek mutatnának.

Netről már sok pasival találkozgattam, élőben pedig sosem akart tőlem senki semmit, max utoljára gimi elején, de az már közel 10 éve volt.

A kisugárzásommal lehet baj? Mi baj van velem?


2017. okt. 12. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

A való életben a legtöbb nő el van szállva magától, túlságosan is fennhordja az orrát.

Persze-persze mint mindig, vannak itt is kivételek.

Ettől függetlenül igen nagy, átlagon felüli önbizalommal kell manapság rendelkeznie egy férfinak, hogy élőben be merjen próbálkozni akár csak az átlagos nőknél.

Az ilyen nagy önbizalom mögött általában az anyagi háttér a mérvadó.

Neten meg sokkal könnyebb ismerkedni, mivel pár nap után nagyjából kiismeritek egymást, és onnantól már sínen van a dolog.

Kisebb az esély a beégésre vagy a visszautasításra.

2017. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert az életben nincs a fejecskéd felett egy nagy villogó sziréna, hogy "szabad vagyok, és ismerkedni akarok".


A társkeresőn pedig (leszámítva az ego tuningosokat) mindenki más is azért van ott, hogy ismerkedjen.


Amíg a második esetben maximum azt kapod, hogy "bocs nem vagy az estem", addig az első esetben válogatott dolgokra kell felkészülnöd, a "van barátom"-tól kezdve, a "nem akarok senkit", meg a "mit képzelsz"-ig bezárólag.

2017. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A társkereső erre van. Vagyis ott hülyén hangzana, ha azt mondanád, hogy "bocs, de van barátom". Élőben ca. 80%-ban ez szokott lenni a válasz (akkor is, ha esl. nem igaz.) Akkor miért vagy meglepve?

Ha nem tetszik, kezdeményezz te.

2017. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:

Mert meg nem futottunk ossze. : D


Szerintem ez a tarsadalom hibaja, egyre inkabb elvarjak mindenkitol, hogy legyenek tokeletesek. Lasd facebook-on mindig mindenki boldog, mindig mindenkinek erdekessegek tortennek az eleteben. Kirakat vilagot elunk. Ahol mindenki tudja, hogy valojaban ez elet nehez, tele van buktatotva, csak azokat senki nem reklamozza.

Nah most gondolj bele, ezek utan egy ferfinak oda kell mennie, s fel kell vallalnia azt, hogy a no le fogja koptatni. Fel kell vallalnia a sebezhetoseget. Igy is eleg stressz van az eletben inkabb mindenki a biztosra probal jatszani.

Online nem kell a szemedbe neznie, s esetleg azt hallania, bocs van baratom (s gondolnia magaban, hogy kamuzol csak nem akarod elmondani) ez interneten nem ut akkorat. Mert lehet kifogasokat gyartani,pl oh lehet nem is nezett ra a levelre, lehet csak rossz kepek vannak fent rolam, majd ir kesobb mikor raer. En is ismerkedtem tarskereson, szinte az osszes no eltunt, Egy no volt aki kerek perec leirta, bocs de nem kolcsonos az erdeklodes. De mas kulonben nem volt konkret visszautasitas.


Eloben volt aki bunko volt, s szinte látom a szembe elore, hogy mikor mondja, azt, hogy bocsi de van baratom. Nah de volt 4 olyan randim, ami csak azert jott ossze, mert a csaj kivancsi volt, milyen szemelyiseg lehetek, ha volt merszem leszolitani az utcan. Nagyobb a pofon de nagyobb a nyereseg is.


Szerintem ez egyre rosszabb lesz. Egyre kevesebb srac fog kezdemenyezni eloben ez lesz a jovo. Ismerkedes mar most is a Tinderrel egyenerteku. Emlekszek itt egy kerdesre, csak hogy erezd hol tartunk. Volt itt egy srac, lement kutyat setaltatni, s talalkozott egy lannyal akivel beszeltek egy keveset, ezutan megtalalta facebookon s jott ide, hogy mit irjon a lanynak, ha randira akarja hivni.

2017. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért hol kellene veled élőben találkozni ??
2017. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert a való életben a csajok nagy része nem akar / nem mer ismerkedni.

Akkor meg minek erőlködjön velük bárki is?

2017. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nők nem kezdeményezhetnek? Úgy tudom ez a 21. század és emancipáció van. Nyugodtan kezdeményezz, ha tetszik valaki, ne túl nyomulósan csak lazán! Már elkéne felejteni azt, hogy ez csak a férfi feladata lenne.
2018. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!