Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú osztálytársam akivel a 4 évvel ezelőtti ballagásig egész jóban voltunk. Aztán megszűnt a kapcsolat köztünk. Most viszont 5 hónapja úgy alakult hogy egy munkahelyen dolgozunk. Nekem jelenleg nincs barátom(2hónapja lett vége),neki van ha jól tudom fél éve barátnője de mégis sokszor azt veszem észre hogy rám néz,mosolyog. Konkrétan mondani nem mond semmit,de mégis olyan érzés néha mintha úgy nézne rám. Szerintetek? Ne foglalkozzak a dologgal vagy adjak neki jeleket hogy nekem teteszik?

Előre is köszi a válaszokat :)

22/L



2017. okt. 29. 16:58
 1/4 anonim válasza:
ha van időd szünetekben beszélgessetek és ki fog derülni az :)
2017. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Hát ha van barátnője akkor csak beszélgess vele, próbálj közelebb kerülni hozzá és majd látni fogod hogyan viszonyul hozzád :D
2017. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője. Nem mellesleg ismerek olyan férfiakat akik mindig kedvesek mindenkivel és az esetek 99%-ában mosolyognak. Akkor is, ha nem akarnak semmit a másiktól. Sokan már a kedvességet is félre értik.
2017. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Igaz,majd idővel kiderül.
2017. okt. 30. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!