Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha engem soha nem ért szexuáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha engem soha nem ért szexuális zaklatás/beszólogatás az azt jelenti, hogy nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Csunya noket is ernek ilyenek, tehat inkabb szerencses vagy.
2017. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki elkezdene kötekedni, nem, dehogy hiányzik, csak mostanában látom a sok #metoo-t, meg sokszor olvasom, hogy mennyiszer kiabálnak, fütyülnek nők után és elgondolkodtam, hogy velem soha nem történt ilyes sem utcán, sem magántanárnál, sem autósoktatónál, egyáltalán soha nem kaptam semmilyen beszólást.
2017. okt. 24. 15:46
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Az azt jelenti hogy szerencsés vagy, és nem öltözködsz kihívóan.
2017. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy te annak tartod magad? A környezeted milyennek tart? Inkább ezekre " hallgass".
2017. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3.: nem gondolom, hogy ez az öltözködésen múlik, sok olyat olvasni, hpgy teljesen normális ruhában is éri ilyesmi a nőket
2017. okt. 24. 15:51
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted ezt kép nélkül hogy döntsük el?
2017. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Vagy csak megvan a magadhozvaló eszed és határozott fellépésed.
2017. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

En csunyacska vagyok, csendes, szegyenlos, megis ert ilyesmi, nem is egyszer.

Inkabb szerencses vagy.

2017. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Csak annyit jelent, hogy szerencsés vagy. Nézd, én sem kapom úton-útfélen az ilyen dolgokat (eléggé láthatatlanul próbálok öltözni, és az utcán sietek), de enyhébb, kezelhető formában már én is tapasztaltam a jelenséget, akár az utcán, akár munkahelyen.
2017. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Szeretnéd, hogy zaklassalak, mint vén szatír?
2017. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!