Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmentek egy tinderrandira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmentek egy tinderrandira, és nem tetszik a másik, akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nemtom, tinderen eleve fotóval van a többség... ha meg annyira nagyon nem tetszik, akkor egy udvariassági félóra után megmondom, hogy bocsánat, de sajnos élőben nem érzem azt a szikrát, és további több sikert kívánva eljönnék.
2017. nov. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 oké, hogy képpel vannak fent, de én még olyannal nem találkoztam, aki úgy nézett volna ki, mint képen, vagy csúnyábbak, vagy helyesebbek :D Pl én úgy csinálom, hogy ha valaki mégsem tetszik élőben, akkor kitalálok valami kamu indokot, hogy 1-2 órán belül el kell mennem és többet nem reagálok, ha keres. Ha tetszik, akkor viszont mindig nagyon hosszú randijaim vannak.
2017. nov. 4. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem tinderezek, de egyik barátnőm járkál néha tinderes randikra. Ha nem biztos a srácban akkor mindig megkérdez, hogy ráérek-e aznap. Aztán ír ha nagyon rosszul mennek a dolgok, és elmegyek érte valami hülye indokkal. Gyerekes az egész, tuti hogy a pasiknak is egyértelmű, 100szor mondtam már neki, hogy baromi gáz. De ő tudja, én csak segítek ahol tudok.
2017. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mikeXxX ***** válasza:
Én azt nem értem mire jó ez a gyerekeskedés ? Ha valaki nem jön be akkor megmondom neki kerek perec megköszönöm az estét és keresek tovább mást !38f
2017. nov. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sosem tudhatod mit gondola a másik, lehet neki is kellemetlen az egész randi. Egyenesen meg kell mondani, hogy ne haragudj, nem érzem azt amit kellene kicsit másra számítottam. Minden jót és sok sikert a továbbiakban, de nem akarom a te idődet is feleslegesen rabolni.

Ez korrekt, nem paraszt és indoknak sem rossz. Voltam már ilyen udvariassági randin 1,5 óráig bírtam, úgy mentem haza hogy még a smink is kár volt arra az estére. Azóta inkább kerek perec elmondom, ha nem egymást keressük.

2017. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megmondanám az igazat. Pont ez a lényege az első randinak , mármint az ilyen netes ismerkedésből kialakult randiknak, hogy találkoztok és a randi végére vagy már az elején eltudod dönteni, hogy szeretnéd folytatni vagy sem , különböző okokból. Nem értem mi értelme lenne félre magyarázni a dolgokat , mikor elvileg mindkét fél tisztában van azzal, hogy kétféleképpen sülhet el a randi vagy bejönnek egymásnak vagy nem.
2017. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 ha a másiknak is kellemetlen lenne, azt érezném, de ilyenkor mindig marasztalnának, meg utána is keresnek. Van, hogy megmondom, hogy bocsi, de nem, máskor meg úgyis levágja, ha utána nem reagálok.
2017. nov. 4. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a másik oldalt is lehet érzékelni. Ha kamuzik helyet időt változtat randi közben akkor az már rossz jel... ezt is tanulni kell. Illetve ha elsiet az is nagyon rossz. Nem kell aggódni. HA nem megy a dlog bármit kitalálhatsz, minden megengedett csak ne bántsd ha nem msuzáj.
2017. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Éron91 ***** válasza:
Így jártam anyátokkal Barney elmélete citromtörvény! :D Keress rá szerintem ez egy frappáns megoldás. Amúgy beszélj le egy fix helyet ahol találkoztok és közelítsd meg ovatosba a helyzet. Lesd ki milyen a csaj aztán ha tré elhúzol és nem mész oda. Megírod hogy bocsi közbejött valami,terhes lett a mecskám sohatöbbénemérekrád,csá.
2017. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!