Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy gyk-ról randizta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy gyk-ról randiztatok valakivel, vagy esetleg csak barátok lettetek?

Figyelt kérdés
kort és nemet is:)
2017. nov. 4. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy kedves csajjal nagyon jó barátok lettünk. (Heló Kati!)Egy másikkal meg most szervezzük a randinkat.:)
2017. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Volt még régebben, de már nem tenném. Nem tudom mi történt, de már egyetlen szimpatikus lány sincs itt aki gyakran válaszolgat.
2017. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy férfival találkoztam, aki találkozó után nem keresett, pedig ott sokat beszélgettünk, szerintem jól elvoltunk.


Volt még pár, akikkel neten tartottuk a kapcsolatot hónapokig, aztán elmaradoztunk egymástól, és már nem beszélünk egyáltalán.


22N

2017. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Volt három hosszabb ideig tartó levelezős ismeretség, négy randi.

N 40

2017. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mikeXxX ***** válasza:
Nekem lett innét pár ismerős sosem értettem mi kivetni való van ebben . 38f
2017. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ismerettségek, kapcsolatok, barátságok itt is köttetnek, úgy,ahogy az élet egyéb területein.

Bár nem az ismerkedés az oldal célja, de simán alakulhatnak ki kapcsolatok itt is.Annyi előnye van,hogy annyit írhatsz le és olyan tempóban magadról ahogy szeretnéd. Még fotóval se tudnak beazonosítani, tehát biztonságos,ezért nyíltabbak is a gyakorisok. Legalábbis én ezt tapasztalom.

2017. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Két pasival ismerkedtem, az elsővel nem lett semmi, csak pár találkozó, a másodikkal már jó ideje együtt vagyunk.

21

2017. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem és nem is lesz. Nem ez az oldal célja.


38F

2017. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Volt, de az egyiknek nagyon nem lett vége...
2017. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem. /35F/
2017. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!