Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hurrogjátok le azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hurrogjátok le azokat akik a facebook-os kérdéseket teszik fel?

Figyelt kérdés
velem is megtörtént az az eset hogy a barátomnak egy időben több szőke női ismerőse is lett, amire rákérdeztem hogy miért. Erre az volt a barátom válasza hogy mivel féltékenykedek ezért letöröl hogy ne tudjam meg nézni az új ismerőseit. később aztán kiderült hogy ő már elkezdett ismerkedni és el is hagyott az egyik új szőke női ismerőséért.

2017. nov. 5. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert a facebook olyan... gyerekes. ez meg a "felnőtt párkapcsolatok".
2017. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mi sem voltunk tinik, 25 évesen történt meg ez a dolog. barátom végig hazudott és még neki állt feljebb amikor rákérdeztem a jelenségre. aztán beigazolódott a gyanum.
2017. nov. 5. 08:50
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

" a barátomnak egy időben több szőke női ismerőse is lett,"


Szőke vagyok, real diplomával, de ilyen idiótákkal szóba nem állnék.

Ja, német származású vagyok, de a szőke mióta külön tétel? Idióta vagy, azt már sejtem, miért nincs barátnőd.

2017. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve össze se jönnék olyannal, aki a facebookon ismerkedik.. Vagy aki többet használja annál, hogy napi 1-2 szer végig görgeti meg beszél 2 szót egy-egy ismerősével. Baromi gyerekes ez az "úr isten lájkolta egy csaj képét, jajj bejelölt valaki" stb... Ne haragudj meg, de ahol ilyen "problémák" vannak, az egy értelmetlen, gyerekes kapcsolat. Hiába voltatok 25 évesek, ha olyanok vagytok mint a tudatlan tinik.
2017. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
AZért, mert normális ember nem a Facebook-on éli az életét, és nem az alapján bízik vagy nem bízik meg a párjában, hogy annak hány új ismerőse van és kik azok...
2017. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Önbeváltó jóslat.


Féltékenykedsz, mert nézeget -> cseszteted érte -> ezzel bebizonyítod számára, hogy alkalmatlan vagy a párkapcsolatra -> valóban mást kezd el keresni, téged meg kirúg -> összejön valaki mással.


És azt hiszed, hogy neked volt igazad, pedig nem.

Csak elintézted, hogy igazad legyen!

Nna, ez az "önbeváltó jóslat".

2017. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem önbeteljesítő jóslat, mert már elötte elkezdett csajozni. én meg csak megláttam utána meg már nyilvánvaló volt
2017. nov. 5. 09:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#3, tudsz olvasni, cicám?
2017. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

számomra olyan furcsa népek vagytok.


elképzelem, ahogy szúrós szemmel nézegeted a fb-ot, hogy kit lájkol a pasid, milyen a hajszínűk, a kanod meg letöröl, hogy ne láthasd, kiknél próbálkozik... úristen, ez a viselkedés (mindkettőtöké) rettentő távol áll tőlem. és ezért nem is tudom átérezni a problémát.

2017. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Mai átlag huszonéves fiatal nő...
2017. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!