Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oroszok között tényleg sok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszok között tényleg sok a gazdag?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel nagy ország, ráadásul sok olajjal, igen van sok gazdag és még több szegény.
2017. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%

Van bőven, igen. Jóval szűkebb réteg mint itt, viszont sokkal gazdagabbak is.


Az orosz nők viszont nagyon dögösek szépek csinosak, viszont most már nem jönnek ide feleségnek mint régen, csak nyugatra. Kicsit szívfájdalmam, mert őket még nőnek nevelik, nem ebben a liberómocsokban amiben már mi élünk.

Minden szempontból ideálisak, csinosak, igényesek, nőiesek és megteszik amit egy nőnek meg kell tennie.

2017. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Arányaiban nyilván több, mint a magyarok közt, hiszen az oroszok többen is vannak.

Inkább a társadalmi egyenlőtlenségek nagyobbak náluk.

Sok ugyan a gazdag, de rengeteg a nagyon szegény is.

Már ha oroszok alatt nem csak a Moszkváig terjedő területet, hanem a teljes Oroszországot érted.

2017. nov. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nem ismered te az orosz nőket.

Sokkal karakánabbak, mint a magyar nők többsége. Sokat ismerek, közelről is, család, barátok, ismerősök.

2017. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy vettem észre, hogy ott vagy tök gazdag valaki, vagy nagyon szegény. Pontosabban, eddig csak 2-3 orosszal ismerkedtem, de ők éppenséggel kőgazdagok, itthon ilyenek szerintem csak Budán akadnak, de lehet még ott sem.
2017. nov. 5. 16:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Az orosz nők szerintem nem épp a “finom nőiesség” megtestesítői, ők inkább ilyen kemény háziasszony típusok :D Nem véletlen, hogy sok orosz pasi nézelődik nyugatabbra nők után.
2017. nov. 5. 16:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Udvarias lótetű és téged mennyire neveltek férfinek?

Éltem Moszkvában, és egyáltalán nem így ismertem meg az orosz nőket, mint a te beszűkült elképzelésed leírja...A házban ahol laktunk, kb. a szomszédasszonyok agresszív ordítása hallatszódott csak például, de többször belénk kötöttek a szórakozóhelyeken is nagyhangú nők.

2017. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon van középosztály. Mint általában a posztkommunista autoriter álkapitalista országokban.
2017. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#7

Engem az élet nevelt férfivá elsősorban. Én Szentpéterváron voltam nőzni egyszer kétszer, üzleti ügyből kifolyólag és nagyon elégedett voltam a felhozatallal. Nem nagyon zavarta például őket, hogy hova dugom be, szóval igazi nők voltak.


Moszkva a legnyugatiasabb városuk, ott tényleg sok furcsaság van.

2017. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja szoval attol igazi no egy no, hogy nem erdekli mit teszel a testevel, nem mond nemet semmire, akar jo az neki, akar nem?
2017. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!