Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz vagyok? Szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok? Szerelmes lettem egy 18 éves lányba! 29F

Figyelt kérdés

29 éves vagyok,gáz hogy egy 18 éves lányba szerettem bele?

A családom elítéli, mert hogy még gyerek,én meg felnőtt férfi vagyok!

Eltudnám vele képzelni a jövőm

Szerintetek mit tegyek??


2017. nov. 5. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez 2 ember döntése, másnak max véleménye lehet.
2017. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Gáz nehezen lehetsz. Az emberek ~80%-a folyadék, a maradék 20% csupán csekély része gáz...


Amúgy dugd meg ha tudod, egyértelmű.

2017. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen "gáz vagyok?" kérdést feltenni magadról, na az gáz...
2017. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Hát ha egy értelmi és érettségi szinten vagy egy 18 éves gyerekkel az azért baromira gáz. Plusz bőven várhatsz 10 évet minimum, mire családot tudsz vele alapítani.
2017. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gáz nincs benne. Nekem is volt 18 évesen 29 éves párom. Aztán 19 éves koromban is egy 29 éves férfiba szerettem bele,3 éve vagyunk együtt,tervezzük az esküvőt :)
2017. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a normális válaszokat!
2017. nov. 5. 20:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Jártunk német nyelvvizsga felkészìtőre! Akkor voltam 21volt egy lány 19-20lehetett max vallásos szigorú családból szàrmazott(katolikus gimiben a nagyija volt a latin/magyar tanárom) mégis 30as jól szituált vàllalkozó barátja volt. Nekik működött évekig.
2017. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez csakis a te döntésed, no meg a lányé, nem hiszem, hogy a családnak bármilyen beleszólása lenne ebbe. Kérdés az, hogy te is gyereknek tartod-e, vagy elég érettnek egy komoly kapcsolathoz.
2017. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes lány, segít otthon a szüleinek, mos főz takarít ha ideje engedni, dolgozik! Pincérkedik,nemrég végzett a sulival!

Csak az ismerőseim körbe röhögtek hogy mit akarok egy "kislánytól"

Nem értem miért számít ennyire ez a korkülönbség

De köszi a rendes válaszokat!

Ment a zöld kéz!

2017. nov. 5. 21:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hármassal :D

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni. 18 voltam, amikor összejöttem a párommal, ő 34 volt. Alig fél évre rá összeköltöztünk.

A család mindkét oldalról meglepően elfogadó volt-apám volt egyedül keményebb dió. Apósjelölt már a fia "asszonyaként" mutat be mindenkinek.:-)

A szűkebb baráti körünkből a legtöbben furcsán néztek, de nem rendezett jelenetet senki. Távolabbi barátoknak, ismerősöknek és idegenek nagyon is megvan rólunk a véleménye... de ők meg jó magasról le vannak kakilva.

Örülök, hogy a család elfogadó, de ha másként lenne sem lett volna döntő a véleményük.

A kapcsolat szempontjából viszont fontos, hogy hol tartotok az életben. Ha te már családot szeretnél, viszont a lány csak 30 éves kora után, vagy ő minden hétvégén taccsra vágja magát, te viszont szívesebben ülnél otthon vele, akkor szerintem veszett ügy. Ugyan ez előfordulhat egykorú pároknál is, de nagy korkülönbséggel jóval nagyobb rá az esély.

Szóval ha egyeznek a céljaitok akkor ne érdekeljen más véleménye és hajrá :)

2017. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!