Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Artatlan fiubol, nagykepu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Artatlan fiubol, nagykepu bun*o lett?

Figyelt kérdés

Elegge tanacstalan vagyok, ezert is fordulok hozzatok. Ugy erzem hogy teljesen az ellentete lett onmaganak a ferfi akit szeretek. En egy eleg dekorativ lany vagyok, o pedig ilyen "szurke kiseger"tipus. Nagyon felenk, artatlan, visszahuzodo, nem volt meg senkije (29) de beleszerettem, foleg a szemelyisegebe, O a mindenem. Viszont most az a felenk fiu aki egy lanyra se mert ranezni, ilyen kijelenteseket tesz: " a legjobb noket megkaphatnam az orszagba" " mindenap uj csajom lehetne ha akarnam" stb.. Folyton ujabb es ujabb lanyokon akad meg a szeme..

Nagyon csalodott vagyok, hisz ugy erzem elvesztettem azt a ferfit akibe beleszerettem, akit a legkulonlegesebbnek lattam. Nem tudom mit tehetnek.

Ilyen marad innentol? Mit tudnek csinalni?

Nagyon szepen koszonom!!



2017. nov. 6. 00:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

Felejtsd el. Vannak boven normalis pasik is.

Amugy csak kompenzalni akar, de akkor is szanalmas.

2017. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Hat, ami biztos hogy egesz jo uton halad hogy kiabranduljak belole teljesen.

Koszonom a valaszod!

2017. nov. 6. 01:03
 3/26 A kérdező kommentje:

Multkor pl meseltem neki nevetve hogy baratnom azzal viccelodott hogy ugy orulok amikor meg latom mint valami tini aki meglatja Justin Biebert. Legkozelebb autogramot kell kernie:D

O pedig teljesen komolyan veve:" szivesen adok, a munkahelyemen is ugyis mindig alairok mindent." (??!)

-csak egy kinos mosoly lett az arcomon.

2017. nov. 6. 01:21
 4/26 anonim ***** válasza:
47%

Lehet, hogy téged elveszített, de sok csajt nyert. A legformásabb csajok a diszkóban általában bunkó pasik társaságában vannak.


(Bocs, ha ezzel megbántottalak)

2017. nov. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb következtetés, hogy átesett a ló túloldalára. Eddig félénk volt, téged megszerzett, és ettől hirtelen azt hiszi, hogy övé a világ.


Másik lehetőség, hogy túl sokat hallotta, milyen szerencsés, hogy megszerzett téged, de úgysem fog sokáig tartani, ezen bepánikolt - ez beleillik a visszahúzódó, félénk képbe - és változtatni akart, de szerencsétlenségére nagyon rossz tanácsokat fogadott meg.

2017. nov. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Úgy hallottam, a kasztrálás ilyenkor segít.

31/f

2017. nov. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

"En egy eleg dekorativ lany vagyok, o pedig ilyen "szurke kiseger"tipus"


Lehet, beleunt a szürke kisegér kategóriába.

Általában az ember egy fejlődő lény, aki nem akkor érzi jól magát, ha szürke kisegér, és az az élet célja, hogy egy elég dekoratív lányt sztároljon megállás nélkül.

2017. nov. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%
Megszerezte első nőjét.Magabiztosabb lett.Ezt látják mások is rajta,lehet hogy 1-2 nő már elkezdett vele incselkedni,rájött hogy mégse kisegér,több nőnek is kellhet,így neked magabiztosan beszólogat.Az is lehet hogy már csinált olyat,amiről te nem tudsz.Neki itt nem lesz megállás,nem fog melletted maradni,ezer százalék.Ezért nem szabad pátyolgatni ilyen verebeket,mert megerősödnek,aztán lepattannak.
2017. nov. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
Fejlődik a személyisége. Ezek szerint te csak egy szürke kisegérnek tartottad őt, amit valszeg érzett is mindvégig rajtad. Ezután majd olyanoknál fog próbálkozni, akik egyenlő félként tekintenek rá, nem csak egy kis szürke senkire.
2017. nov. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
El kell keseritselek, sosem volt artatlan fiu, mindig is ilyen nagykepu szanalomhalmaz lehetett, de most vegre meg is meri mutatni az igazi enjet.
2017. nov. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!