Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Artatlan fiubol, nagykepu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Artatlan fiubol, nagykepu bun*o lett?

Figyelt kérdés

Elegge tanacstalan vagyok, ezert is fordulok hozzatok. Ugy erzem hogy teljesen az ellentete lett onmaganak a ferfi akit szeretek. En egy eleg dekorativ lany vagyok, o pedig ilyen "szurke kiseger"tipus. Nagyon felenk, artatlan, visszahuzodo, nem volt meg senkije (29) de beleszerettem, foleg a szemelyisegebe, O a mindenem. Viszont most az a felenk fiu aki egy lanyra se mert ranezni, ilyen kijelenteseket tesz: " a legjobb noket megkaphatnam az orszagba" " mindenap uj csajom lehetne ha akarnam" stb.. Folyton ujabb es ujabb lanyokon akad meg a szeme..

Nagyon csalodott vagyok, hisz ugy erzem elvesztettem azt a ferfit akibe beleszerettem, akit a legkulonlegesebbnek lattam. Nem tudom mit tehetnek.

Ilyen marad innentol? Mit tudnek csinalni?

Nagyon szepen koszonom!!



2017. nov. 6. 00:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%
kérdező,amúgy szerintem Te jó nő létedre azért választottál egy ilyen szürke egeret, mert eleged lett a nagymenőkből akik nem őszinték, megcsalnak, stb és azt hitted, hogy egy ilyennel legalább biztosra mehetsz, hogy nem csal meg. Jól sejtem?
2017. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
Jót tett az egódnak, hogy ez a fiú csak te érted van, más nőre rá sem mer nézni, legyen örökké hálás neked, hogy esélyt adtál neki,stb. Inkább afféle bizalomnövelő eszköznek volt ő jó neked főként.
2017. nov. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
*önbizalon növelő.
2017. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Huu eleg megoszloak a velemenyek.

Nem tartom konkretan ulyen szurke kisegernek de egy par mondatba ezzel tudtam leginkabb jellemezni hogy ertheto legyen. Es a szemelyiseget szerettem volna ezzel kiemelni ami kulsoleg is latszik rajta.

Ha az vilagon valaszthatnek ferfit, akkor is ot valasztanam:)


Attol felek hogy en rontottam el. Tul sokszor elmondtam neki hogy milyenek latom, hogy mit valt ki belolem. Nem lett volna szabad ennyire "fenyeznem" talan, de a fene gondolta hogy ez tortenik. :/


1 eve vagyunk egyutt, par honapja kezdte ezt el, viszont hiaba hordott ossze ilyen hulyesegeket, (nem is ertettem miert) de ahogy beszelgetunk tovabb ugyan olyan volt mint szokott. Most pedig egyre surubben ezt a viselkedest latom.

2017. nov. 6. 07:57
 15/26 A kérdező kommentje:
11# nem azert valasztottam ot, csak furcsa az izlesem:D a legtobb lany nagyszaju rosszfiurol almodik, en pedig mindig az ilyen tipisu fiukban lattam meg valamit, de nem tudnam konkretan megmondani miaz.
2017. nov. 6. 08:04
 16/26 anonim ***** válasza:
Eddig valószínűleg önbizalom hiányos lehetett kicsit, mostmeg, hogy ilyen rajongást váltott ki egy nála "jobb kategóriás" lányból így megnőtt az önbizalma.
2017. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
De kíváncsi lennék - de most őszintén -, hogy egy ilyen páros hogy akadt egymásra... Van egy szürke egér típusú srác, aki nagyon félénk, sose volt senkije és majdnem 30 éves - ő ezekből kiindulva szinte biztosan nem kezdeményezett, te viszont jó nőnek tartod magad, valószínűleg hagyományos elveket vallasz(a férfié a kezdő lépés), és ehhez hozzájönnek a vélhetően nagy igények is... El nem tudom képzelni, hogy lett ebből kapcsolat. Jól gondolom, tisztelt GYK népe, hogy csodaszámba megy az, amit a leírásban olvashatunk? :D
2017. nov. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szürke kisegér volt az exem ( nő), aztán olyan príma kis egót épített fel és lett egyre magabiztosabb, hogy éppen ki tudtam vágni, mint macskát sz@rni, mielőtt megcsalt volna... sosem hittem volna korábban.
2017. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem az exemmel találkoztál? Előttem alig volt valakivel kapcsolata, velem meg a vége felé már nagyon felszívta magát, azóta pedig állítólag még nagyobb segg lett, nagyképű és öntelt, főleg mert elkezdett edzeni. Előtte nagyon vékony volt, hát most sem lett nagyobb sokkal, csak jött rá valami izom, és akkor már ő a környék menője aki bárkit megkaphat. Hát, tévedett. :) Össze sem tudom számolni, hogy félresikerült próbálkozásáról hallottam. Szakítás után meg még én voltam a világ szara kb. Szerintem hagyd ott, csak rosszabb lesz....
2017. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

17. Ne hidd, hogy ez ritka. A lányok lassan, de biztosan rájönnek erre.

Én is mindig a csinos lányok közé tartoztam, de életem szerelme olyan volt akire rajtam kívül nem sokan néztek volna rá. De én imádtam. És több ilyet is ismerek amikor a feltűnően dekoratív lány nála sokkal kevésbé "népszerű", jóképű férfit választ a cserébe nagyonis értékes belső miatt.

2017. nov. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!