Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen miért ilyenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért ilyenek az orvosisok?

Figyelt kérdés

Az összes orvosis ilyen orvosis szöveggel ír rám, pl “ha meg tudod mondani, hogy mi a *számomra ismeretlen latin szöveg helye*, akkor elviszlek vacsorázni”. Meg van adva, hogy az Eltén tanulok, akkor mit akar egy ilyen dumával? Erre mégis mit lehetne írni, ha egyszer nem vagyok orvos? Akkor írkáljon csak orvosisoknak, ha olyan barátnőt akar, de ne nekem akarjon ezzel felvágni. Miért csinálják ezt? Más is tapasztalta már?


Amúgy senki más nem csinálja ezt, a mérnökök nem mérnöki szöveggel írnak rám, és a szakács sem kérdezi meg, hogy hogy kell steaket csinálni. Mert ha nem tudom, akkor nem hív randizni..:D Wtf?



2017. nov. 7. 14:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Egosita barom aki így kezdi, mintha csak az lenne okos aki tud latinul és orvosnak tanul. Simán csak annyit írnék vissza, hogy ha tudnám se mondanám, parasztokkal nem akarok találkozni.

Aztán off. Nincs olyan idióta aki ilyennel bárhova elmenne.

2017. nov. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
De komolyan, eddig az összes orvos/orvosis így írt rám. Senki más. Ennyire nagyképűek lennének?
2017. nov. 7. 14:17
 3/25 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Felvágós balf-szok :D

Kétlem, hogy sokszor bejön nekik ez a szöveg, de van, aki nem veszi észre magát :DD

2017. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit érez az ilyen :D Én meg beszélek 5 nyelven, akkor írjak mindenkinek oroszul, mikor tudom, hogy úgyse értik?
2017. nov. 7. 14:20
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Randiztam orvosissal, van köztük olyan is aki nem szállt el ennyire és normális. De amelyik így kezdi, annak kicsit le kell törni a szarvát, ne gondolja azt hogy ő a világ közepe. Volt már ilyen beszélgetésem, ha nagyon unatkozok visszaírogatok nekik csak szórakozásból, de vicces látni hogy a lexikális tudás nem egyenlő az intelligenciával. Egy-kettő olyan egyszerű mint a faék.
2017. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is most valami frappáns válaszon agyalok, amitől lehet észreveszi magát.
2017. nov. 7. 14:24
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Az orvos az egy külön állatfaj, tisztelet a kivételnek.Tudom, mert huszonéve Köztük dolgozom.
2017. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
figyu, van egy jo ötletem, valadzolj neki oroszul, ciril betűkkel, ird ezt neki: Aki a tudásával felvág, az nem elégokos.
2017. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Lenne kedved ismerkedni?
2017. nov. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Miért kérdező, te mivel szoktál nyitni? Csak összehasonlítás gyanánt.
2017. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!