Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korrekt lenne az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt lenne az, hogy tinderen ne csak a férfiak kezdeményezzenek hanem a nők is?

Figyelt kérdés

Úgy érzem 21. században cikinek érzem, hogy ezzel kell foglalkoznom. Van egy 21. századi applikáció és még ott is 19. század előtti maradiságok vannak, mint "had ne én írjak egy férfira", "férfinak kell kezdeményezni", "szedjétek össze tökeiteket.

Egy két alkalommal kezdeményeztek nálam beszélgetést, de a legtöbbször én kezdeményeztem.

El fog odáig jutni egyszer a közgondolkodás, hogy nem az a fontos, hogy ki kezdeményezzen, hanem ha szimpatikusak egymásnak akkor mindegy ki kezdi? Elavult szokásokat felesleges erőltetni.


2017. szept. 17. 09:48
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
24%

Oké, akkor legközelebb, majd a páromnak átadom a menstruációs fájdalmaimat, hisz a 21. században vagyunk, biztos már fejlett annyira a technika, hogy pl. ők is tudjanak gyereket szülni, vagy menstruálni. (irónia)


Azt csinálsz, amit akarsz. Ez a baj a 21. századdal. Hogy már lassan nem lesznek különbségek a nemek között. Pl. a nők úgy vedelnek alkoholt és úgy káromkodnak, mint a pasik, a pasik meg annyi időt töltenek a külsejükkel és a tükör előtt mint a nők.


De sebaj, nyugodtan cserélődjenek csak fel a nemek.

Azért egyes dolgokban jó lenne, ha megmaradnának a hagyományok.

2017. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ciki az egész tinder meg más társkeresők is. Ha már 19. század, akkor térjen vissza az emberiség egymás megszólításához, megismeréséhez személyesen. 🙂
2017. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim válasza:
Volt amikor írtam én is...
2017. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem ha tindeten is elvérid a női kezdeményezést, akkor veéed valami gond van. Elégedj azzal, hogy matcheltél valakivel. 500 ember közül aki jobbra húzta, te vagy az egyik, akit látott anyira jónak, hogy esélyt adjon neked. Szemékyesen azt mondom tényleg lehet egy csaj is aktívabb. Simán beszélgetni kell. De ha valahol, akkor netes társkeresőn tényleg ne a nőknek kelljen kezdeményezni... én legalábbis így gondolom. Személyesen mér náéam is kezdeményezett csaj, szóval van ilyen bár nem jelleüző. De neten ne számíts rá
2017. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
33%

az kezdeményez aki akar! De ha már bejössz a csajnak külsőre -mert ezt jelenti a match- akkor rohadtul nem nehéz ráírni. minden szavadat kajálni fogja!


Jó, ez nem igaz, mert költői túlzás, de a lényeg, hogy előnyből indulsz így is, nem elég?

2017. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 AchromaticSmarties ***** válasza:
87%

"Ez a baj a 21. századdal. Hogy már lassan nem lesznek különbségek a nemek között."


Biztos, hogy ez a baj a 21. századdal? Nem az, hogy kínai gyerekek 20 centért dolgozni reggeltől estig? Vagy hogy feléljük a Föld tartalékait? Vagy hogy az emberek félelmeire apellálva lehet politikai hatalomhoz jutni? Estig lehetne sorolni a 21. század azon problémáit, amik sokkal fontosabbak, minthogy ki kezdeményezzen Tinderen.

2017. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
0%
Se tinderen se valosàgban nem keresek kapcsolatot tehát egyiken sem vagyok fenn meseorszàgban megtalálsz ott kezdeményezek de ha tenyleg bejovok akkor.nem bànom ha a nő
2017. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Kezdeményez
2017. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egy férfi attól férfi, hogy szeret kezdeményezni, "vadászni", egy kis töketlen hülyegyerek, aki ahhoz is túl nagyképű és kényelmes, hogy rámírjon, attól én mégis mit akarjak, vagy mit várjak? Vigyelek el vacsorázni is, aztán dobjalak haza, meg majd én kérjem meg a kezedet is kisasszony? Növessz farkat.
2017. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Amugy ez igy van hogy ha bejön a màsik valoban akkor.ne fogd vissza magad 24f
2017. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!