Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen rossz ez a kezdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen rossz ez a kezdés egy olyan lánynak aki nem ír magáról semmit?

Figyelt kérdés

Ezt szoktam írni "Szia! Szeretnélek megismerni, mesélj magadról valamit!"

Erre nem mindig kapok válaszokat. Tudom sablonos és nem túl eredeti, de ha nem ír magáról valamit, akkor nem tudom másképp elkezdeni, mivel a "szia, mizu" még ennél is rosszabb.

Csak akkor tudok frappánsabbat írni, ha nem csak a képei, de a bemutatkozása is megtetszik, de ilyen elég ritkán van, mivel vagy képei nem tetszenek vagy a bemutatkozása olyan amilyen.


2017. szept. 13. 07:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a tinderen szinte mindegy mit írsz:)
2017. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nőként írom totál rossz a kezdés. Ez a mesélj magadról valamit ez...eleve hogy mesélj...eleve hogy valamit, vagyis bármit mondhatsz mert nem.érdekel.

Konkretizáld, úgy könnydbb és egy kérdést tegyél fel konkrétumotm.

2017. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor elég csak sziával indítani vagy hogy telt a napoddal? Jobbat nem tudok kitalálni. Vagy töltse ki a bemutatkozó részt vagy legyen ő kreatívabb, tehát írok csak egy sziát akkor tegye aktívvá a beszélgetést. Mondjuk ennek azért is örülnék, mert én egyenlőség párti vagyok és szerintem a mai világban tök gáz ez a mindig a férfi kezdeményezzen és ő legyen az aktívabb felfogás.
2017. szept. 13. 08:51
 4/14 anonim ***** válasza:

Pl a legtöbb nőnél ki van írva a kora mellett, hogy mi a munkája/hol dolgozik, vagy ha egyetemista akkor hogy melyik egyetemre jár.


"Szia! Hadd találjam ki, a munkád során biztos emberekkel foglalkozol :)"


"Szia! Hadd találjam ki, biztos végzős egyetemista vagy :)"


Ez beválik. Erre nem gondoltál?

2017. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem az én stílusom az ilyen kezdés és, ha ezt írnám nem olyan, mintha én írtam volna. Eleve nem szeretem, ha ilyen játszmázósan indul egy beszélgetés.
2017. szept. 13. 12:22
 6/14 anonim ***** válasza:

Ebben mi a játszmázós?


Maximum játékos. "Pajkosan", játékosan tippelsz valamit, ami aztán vagy bejön, vagy nem, de a csajt mindenképpen válaszra készteti és elindulhat belőle egy beszélgetés.


A nők nem férfiak. Nem úgy kell velük beszélgetni, hogy egyenes kérdéseket tesztek fel egymásnak, amire aztán kiterjedt módon válaszolhattok. A Tinderen kívül sem tudod, hogyan érdemes a nőkkel ismerkedni, hogy minél jobban érdeklődést és vonzalmat kelts bennük magad iránt?

2017. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Úgy ismerkedem velük, mint a többi emberrel, nem tekintem őket más lényeknek. Nem vagyok az a pajkos tipus amugy se vagyok valami beszédes. Egy nő miatt nem fogok megváltozni, ha ő szereti azt a fajta beszélgetést azt elfogadom csak ne erőltesse rám azt, hogy én is olyan legyek. Én inkább tettekkel mutatom ki, hogy ki tetszik nem szavakkal mondatokkal. Csak vannak ribik akik elvárják, hogy szórakoztassam, ilyen nem kell.
2017. szept. 13. 14:11
 8/14 anonim ***** válasza:

ez a legrosszabb kezdés, gyakorlatilag nem is kezdeményezés!!!!!!!!!

Pont annyit jelent, mint a "szia miz?", azaz hogy ha ő akar ismerkedni, akkor találjon ki valamit, ráerőlteted a kezdeményezés felelősségét... :/ nagyon nem szimpatikus dolog.



első benyomásnak nézz utána!

2017. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És azzal mi a baj, ha a nő kezdeményez hmm? Nektek semmit se jelent a feminizmus, egyenlőség? Tudjátok nem csak a munka és a szavazati jog miatt kéne lennie egyenlőségnek, hanem párkeresés, párkapcsolatok alatt is. Ha ez nem tetszik lehet elhúzni a konyhába főzni, takarítani, mosni és legyen kuss a nevetek. Lehet választani!
2017. szept. 13. 14:20
 10/14 anonim ***** válasza:

8

Én aztán segítő akartam lenni, de a kérdező menthetetlennek tűnik. Pedig elsőre még olyan normális, átlag srácnak tűnt, aki képes a változásra, új információ befogadására és arra hogy javítson a saját életminőségén. De nem, ő olyan amilyen és az egész világ igazodjon őhozzá.


Még itt sem tud normálisan beszélni és ragaszkodik a hülye rögeszméihez, amik nem segítik őt, nem viszik őt előre az életben.

2017. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!