Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért kérnek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modeler kérdése:

Az emberek miért kérnek ennyi véleményt magukról?

Figyelt kérdés

És miért pont ezen az oldalon? Annyi ilyen kérdés volt már (Szinte már "gyakori" "kérdés"), hogy kinek milyen mell tetszik, jó-e a súlyom, kicsi-e a farkam meg ilyen hülyeségek...

Ha engem érdekel valakinek a véleménye, akkor olyan valakit kérdeznék meg akinek Nálam számít a véleménye.

Ennyi embernek tényleg anonym válaszolók és becenevek mögé búvó random emberek véleménye számít?



2017. nov. 7. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Mert az előtt, aki számít, nem biztos, hogy önbizalomhiányosnak akarsz mutatkozni.

Illetve anonym mindig őszintébb az ember.

2017. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek kíváncsi lények. Én tudni szeretném ki gondol engem egy tetűnek mikor én ember vagyok és miért utálnak.
2017. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos megkérdezik az ismerősöktől, barátoktól, rokonoktól is, de ha mondjuk ők egy szívbemarkolóan őszinte véleménnyel állnak elő és a szemembe mondják, az bántó lehet. Mivel ők közel állnak hozzám, az ő véleményük hatványozottan nyom a latba - ha pozitív, ha negatív. Ha ezen az oldalon ír valaki egy kőkemény kritikát, akkor nem érzem magam olyan rosszul, mert egy fantom írta, akiről azt sem tudom, ki fia borja, de az is benne van, hogy troll :D
2017. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Mert csírák sajnos. Nem megfelelő az önbizalmuk, mint nekem. Engem nem érdekel mások véleménye, mert úgyis csak irigykedni szoktak a legtöbb esetben.


Mondjuk van is mire.

Nem csak magas vagyok, jóképű és izmos, de az iqm kiemelkedő. Hívtak a Mensa-ba is, de el kellett utasítsam, mert elég gyopár társaság volt, sokat rontott volna az imázsomon, ráadásul fizetni is kell érte és inkább nőkre költöm a pénzemet és jó autókra.

2017. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert gondolom, a barátok, ismerősök elfogultak az emberrel, idegenek pedig nem. Ezt alá tudom támasztani én is.


Üdv: E.T.

2017. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
Ismeretlenül elfogulatlanabb véleményt lehet alkotni.
2017. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha nem képesek odamenni a barátokhoz, hogy feltegyenek egy (gondolom nem szexualitással kapcsolatos) kérdést és nem kapnak rá őszinte választ akkor ott elég nagy baj van a barátok terén is.

Olyan nehéz őszintének lenni?


Ráadásul egy ilyen oldalon kérnek véleményt a saját testükről... Nekem tényleg ez az egy dolog fúrja az oldalamat. Ha odaállnak a tükör elé és megkérdezik: "Tényleg ennyire mások véleményére vagyok utalva, hogy saját magam se tudom eldönteni ezeket?"

2017. nov. 7. 20:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert szerinted itt őszinte a legtöbb ember?

Néha válaszoltam privátokra és eddig az emberek 70%-ból dőlt a hazugság..


Azzal nincs baj ha valaki csak úgy kedvesen véleményt kér.Talán a környezetét nem akarja megkérdezni.

2017. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Élőben nem merik megkérdezni.
2017. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A többség ne aggodj nem innen informalodik... mint ahogy irod hulyesegek... allitom nem tobb az atlag eletkor 20-nal. Es akkor itt mar a szintet is tisztaztuk.
2017. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!