Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy-hogy Gyakorira csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy-hogy Gyakorira csak erkölcsös és intellektuális nők, lányok írnak, akik a belső értékek alapján választanak maguknak férfit?

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 15:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%

Én aránylag szép vagyok, nyilván nem tetszek mindenkinek, de ez így is van jól, van barátom is. Akkor járok fel ide, ha épp unatkozom a melóhelyen és tényleg semmi máshoz nincsen kedvem. Ezt a kategóriát is nemrégiben fedeztem fel és néha mulattat, néha elszomorít ez a masszív gyűlölet, ami árad olyan srácok írásaiból, akiknek volt pár csalódásuk. Valakinek sokkal durvább dolgok történnek az életében mégsem kezd el fekete-fehéren gondolkodni.

A kérdésre: hogy mi az erkölcsös az szubjektív én próbálok úgy élni, hogy ne ártsak senkinek. Nem csak belső érték alapján válogattam, viszont volt olyan barátom, aki elsőre nem tetszett, de sok közös vonásunk volt. Mondjuk teljesen mindegy mit ír egy ilyen kérdés alá egy nő, ugyanúgy fel fogjátok tenni ezredjére is, sértetten.

2017. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak azok írnak, de egyesek szelektíven olvasnak Meg amúgyis kinek van kedve bármire válaszolni, mikor alapból tudja, hogy a, nem hisznek neki

b, még le is hordják mindennek a véleménye miatt.


Olvasgat az ember, de a véleményét jobb, ha már itt nem fejti ki. Majd megteszi az a 20 ember, aki kb mindig kérdez és válaszol. :) Sajnos sokan pedig azt hiszik ezek alapján rálátást kapnak az egész férfi/női nemre. :)

2017. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
9%

#20

Elég kicsinyes bosszú azok után, hogy priviben loholtál utánam...

2017. nov. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ahogy az hogy a gyakorin csak nagyon okos emberek szólnak hozzá. :)
2017. nov. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ez nincs így.

Ismerek egy Anettet, aki egyértelműen, és bevallottam kinézetre megy, még ha tudja is, csávóka, akinek agya és érzelmi világa mint egy rothadó bogártetem, csak ki használja. Még csak 18, ezért nem érdekli annyira a pénz.

És bizton mondom, gyakorizik.

2017. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mivel több ilyen nő van, mint gondolod. Csak persze ha valaki összejön egy férfival, aki nálad jobban néz ki és értékesebb, akkor egyből jön az előítélet, hogy biztosan csak a kinézete miatt van vele a nő... :'D
2017. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én külső alapján is választok párt, de elvből nem válaszolok idióta kérdésekre, ezért nem látod az ellenpontot, hogy a külső is nagyon fontos.
2017. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy névtelenül könnyebb hazudni.
2017. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
49%

Mert ha már azt megemlíti,hogy egy minimális vonzalmat elvár,cafatokra szedik,pedig mindkét nemnél normális.Bezzeg ha egy pasi csak 9/10-es nőt akar,az normális.

Nekem baromi fontosak a belső értékek,mert pl. egy sóher faxival nem tudom elképzelni magamat.Vagy egy butával,vagy egy agresszívvel,vagy egy önzővel.

Mégis van párom,akivel kívül-belül klappolunk.

2017. nov. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!