Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri még titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri még titkos hódolóként próbálkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Eszembe jutott, hogy volt egy lány akiért tényleg tök sokat dolgoztam, hogy meghódítsam, szerveztem a dolgokat, infókat gyűjtöttem...

Lehet betegesen hangzik, de annyira azért nem az :D

Szóval kiszemelni valakit, megtudni róla minél többet, általában facebook, meg pár dologból sok leszűrhető egy személyből, főleg ha mondjuk egy utazótársam, vagy valaki akivel tudok személyesen is találkozni.


Keresnék valakit aki megfelel számomra, ritkán figyelek fel valakire, így megadott kontextusokban keresnék, gyerekek-állatok közelében, mert nekem kedves önzetlen lány kell.

Nem rányomulni, hanem akár kezdetben mondjuk leveleket írni neki, vagy kicsit modernebb megoldásokhoz folyamodni. Tehát először nem is tudná ki vagyok, később meg persze megismerkednék vele.

Vagy ez nagyon betegesen hangzik?


Nem úgy kell elképzelni, hogy a sötét éjszaka követném, meg ellopom a postáját, semmi ilyesmi fura dolgok :D


Ha valaki tetszik és megnyerő simán leszólítom, ha úgy van.

Például nem rég egy eladó lányra írtam rá, ott is picit nyomoztam, hogy megtaláljam facen. Sajnos már nem dolgozik ott ahol korábban volt, gondolom csak ideiglenes volt, de vele nem jött össze semmi.

Ez viszont felhozta bennem a régi dolgot, hogy ezt mennyire élveztem, egy kis nyomozósdi, meg tervezni, szervezni kell a háttér dolgokat :)


Vagy ez túl ilyen filmbe illő nyálas hülyeség?


24F



2017. nov. 8. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
nem éri meg
2017. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Túl sok romantikus filmet néztél. Nem, nem éri meg. Szedd fel a csajt normálisan.


Ha meg nem tudod, akkor menj csajozni, szerezz tapasztalatot.

2017. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1:

fő a pozitív hozzáállás :D


régen is összejött, tökre élveztem, most is simán összejön, ha akarom :)

kivéve ha megtudtok győzni, hogy tévedek, de ahhoz jó indok kell, mert eddig elég erősen hiszek benne :)


pont az érdekelne ki miért gondolja, hogy van értelme, vagy miért gondolja, hogy nincs


de besavanyodott, alapból "úgy sem lesz csajom soha" típusú emberek véleményére nem adok, azon már túl vagyok :)

2017. nov. 8. 22:19
 4/15 anonim ***** válasza:
Kiindulva abból, hogy a nők sok romantikus filmet néznek, beválhat. Filmnézés közben ábrándoznak, hogy "de kár, hogy a való életben már nincs ilyen", te viszont bebizonyíthatnád, hogy de bizony van. A rejtélyes lovag szerepében való tündöklés meg mindig is izgatta őket: imádják a puzzle-darabkákat összerakosgatni, közben meg egész testükben bizseregnek.
2017. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4:

sajnos annyira filmbe illően nem tudom :D


amikor kb 1 évet gürcöltem 1 lányon, mert nem találtam, akkor a sors adott mindent a kezembe


nem rég ezzel a boltos lánnyal is meg volt a "taktika", hogy szerzek róla infót, hát meg is találtam, de úgy látom annyira nincs értelme nála próbálkoznom, mert ő teljesen másnak tűnik, mint amit kerestem, hiába az első benyomás :)


csajozni nem nehéz, de a megfelelőt megtalálni és megszerezni egy életre, na abba fektetnék időt és energiát és nagyon is élvezném :)

2017. nov. 8. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szeretném az ilyet :) volt egy pasim aki hasonló módon hódított meg,imádtam azt a korszakot :) Hajrá!
2017. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát előbb ki kéne derítened, hogy ő mennyire modern felfogású... mert ugye ez a meghódítás dolog nem összeegyeztethető az egyenlőségről vallott elvekkel.
2017. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7:

azért előbb akarok infót szerezni arról akibe ennyi időt beleölnék :)

tehát mit szeret, milyen a személyisége...

2017. nov. 8. 22:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ijesztő,ha mások után kutakodsz.. persze,ha tudod a kiszemelt nevét akkor jó ötlet egy kicsit utánanézni facen, de túlzasba nem kell esni egyrészt, másrészt meg van számos olyan szituáció amikor ad hoc kell cselekedni..
2017. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9:

tudom, hogy ijesztő lehet egyeseknek :)


hát volt már, hogy random hívtam moziba 1 lányt úgy, hogy először beszéltem vele telefonon :D mondjuk az nem randi volt, de akár randira is simán hívok valakit, ha szimpatikus :)

2017. nov. 8. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!