Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mernek probalkozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mernek probalkozni a kifejezetten elonytelen kulseju ferfiak/fiuk egy szep/vonzo nonel?

Figyelt kérdés
Sok olyan peldat lattam,hogy siman leszolitjak,vagy siman irnak szerelmes levelet egy vonzo nonek,holott a normalis kulsovel es szemelyiseggel rendelkezo ferfiak nem mernek leszolitani egy szebb not sok esetben

2016. okt. 30. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

1. Nekik is ezek a nők tetszenek, egy átlagos, vagy velük egy szinten lévő nőre "fel sem áll" (idézve az egyik kérdezőt).

2. Ők egyáltalán nem látják magukat előnytelennek. Nem egyszer futottam már bele olyanba, mikor a kopasz, pocakos, negyvenes gyökér úgy vonult, hogy "nézzétek, a kur.vák hogy csorgatják rám a nyálukat".

2016. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Úgy, hogy ők az önsajnálat helyett, tesznek valamit, azért, hogy legyen barátnőjük, és leszarják az olyan megkeseredett gyűlölködőket, mint te.
2016. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok gyulolkodo.en csak siman feltettem egy kerdest,mert erdekelt a jelenseg,meg az hogy ti hogyan latjatok a dolgot.persze,tudom hogy a kulso nem minden... :)
2016. okt. 30. 17:10
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne próbálkozhatnának? Előfordulhat, hogy van olyan nő, aki nem szintek szerint választ, hanem személyiség alapján.
2016. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Micsoda emberiségellenes tett! Kivégzésük nem ajánlatos - kötelező!


Mekkora gonoszság má' hogy má' ilyent tesznek!

2016. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

#1


Na ennyit a "legyen önbizalma az embernek és akkor majd vonzó lesz" baromságról.

2016. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem szoktam próbálkozni a szép és vonzó nőknél. Van elég udvarlójuk, nem fogok sokadikként beállni a sor végére.
2016. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A legböszmébb Feri ***** válasza:
67%

Kérdező, nagyon buta vagy.

De ne sz*rj be, azért van itt a böszme Feri, hogy kiokítson.

Na szóval, lövésből lesz a gól. Amikor 1-1-es állásnál megkapod a labdát a félpályánál, a társak lehajtott fejjel kullognak, a s*ggükön veszik a levegőt, te utolsó erőddel megindulsz, csinálsz egy cselt, körbenézel, nem jönnek veled, te pedig fogod magad, tolsz még kettőt megpróbálod... kitámasztasz, lendül a lábad, és valami irtózatosan nagy gólt versz a bal felsőbe.

Megpróbáltad, bejött, 2-1 ide, megvan a meccs. De ezt egy született lúzer sosem fogja sem megérteni, sem megtapasztalni.

2016. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Boszme Feri,kepzeld megertettem :)) es minadzok ellenere hogy lehulyeztel,kossz a valaszod,ment a zold.
2016. okt. 30. 18:26
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Nincsenek besz.arva, hogy mi lesz, ha odamennek és nemet mond.

Ő úgy megy oda, hogy arra gondol: Mi történhet? Legfeljebb nemet mond.

2016. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!