Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi tényleg csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi tényleg csak akkor lehet kedves egy nővel, ha akar tőle valamit?

Figyelt kérdés
Van rá esély, hogy egy férfi csak úgy barátkozni akarjon velem, mert szimpatikus vagyok neki és jól kijövünk? Nem vagyok túl szép, de szexre ugye bárki jó lehet, akinek lyuk van a lába közt.
2017. nov. 8. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok túl szép, de szexre ugye bárki jó lehet, akinek lyuk van a lába közt."


Már akinek... Én nem tudnék akármilyen nőt dugni.

2017. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
én kedves vagyok mindenkivel
2017. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Van, sok lány barátom van férfi létemre, igaz a legtöbb párkapcsolatom is barátságból indult. Jelenlegi barátnőmmel is úgy alakult hogy barátként indult a kapcsolatunk, egyáltalán nem tekintettem rá nőként, az első személyes találkozó alkalmával annyira jól éreztem magamat vele, hogy egyre többször kivántam a társaságát. Mikor már azon vettem észre magamat, hogy mikor vele vagyok minden gondom, problémám elszállt, a világ körülöttem megállt és csak őt láttam, akkor tudtam hogy nekem ez nem csupán barátság. Azóta egy párt alkotunk, de megmaradtunk barátnak is
2017. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, a legtöbb esetben szexet akar, vagy ha nem akkor is esélyes hogy az legyen a vége.

Én is voltam ilyen helyzetben, barátságnak indult, de kapcsolat lett belőle.

2017. nov. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, tetszel neki.
2017. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is nagyon kedves tudok lenni, ha nem akarok se kapcsolatot, se szexet. Vagy olyan is van, hogy szexben benne lennék/voltam, barátság extrákkal elven, kapcsolatban nem. De ha nem, akkor nem, nem sértődök meg, és attól még kedvelek valakit.


A különbség inkább a ráfordított időben van, nem a kedvességben. Ha nem vagyunk párkapcsolatban, akkor maximum egy-két heti gyakorisággal találkozok vagy csetelek valakivel, de inkább ritkábban.

2017. nov. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Xaros Pestának is, a kőbányai hajléktalannak is van lyuk a lábai között, szóval...:D
2017. nov. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Nem vagyok túl szép, de szexre ugye bárki jó lehet, akinek lyuk van a lába közt." - hát, ezek után biztos, hogy nem a pozitív személyiséged miatt akar veled lenni :)
2017. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10ből 9 szexet akar, a maradék 1 meg megsértődik, ha ezt mered feltételezni róla......
2017. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Meg jo... Ami lyuk az lyuk....
2017. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!