Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért akar tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért akar tökéletes nőt?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet elnézni, ha valakinek:

-van narancsbőre/striái

-nem peckesek a mellei (főleg D-E kosár felett)

-nem dús a haja

-karikás a szeme

-vannak bőrhibái

-fehér a bőre

-nem egyenfogsora van

-nem festett a haja


Komolyan, olyan apróságokba kötnek itt egyesek bele, hogy könnyen kócolódó haj (akié sztatikus, az meggebedhet), babahajak létezése, két szőrtelenítés közt megjelenő szőrszálak...


Néha elgondolkodok, vajon éltek-e már együtt nővel, vagy még csak képen volt szerencséjük hozzá...


Volt, aki komolyan rácsodálkozott, hogy a nőkön szőr nő (hónalj, nemiszerv, láb), az nem rendellenesség, hanem természetes, csak mi szőrtelenítünk -.-


2017. okt. 19. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert nem rendelkeznek önkritikával.
2017. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Ez neked így mind együtt van, amit felsoroltál? Azért ez sokaknak túllépheti az ingerküszöbét...
2017. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Eddig még nem ijedt meg senki tőlem az utcán.

Ruha meg smink nélkül meg csak azok láttak eddig, akivel eljutottunk odáig, hogy már nem ez volt a fontos.

De még mennyi "borzalmat" fel tudnék sorolni, amivel más nők még rendelkeznek, amihez képest ez semmi.

Persze, van, akinek egy sincs a fentiekből se, azok szerencsések.

2017. okt. 19. 16:52
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

a számomra tökéletes nőn van narancsbőr és stria :P

de nem elvárás ez sem :)


mindenki maga dönti el mik az igényei és vagy sikerül megfelelő párt találnia vagy nem...

2017. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha belegondolsz ez egy hülye kérdés. Nőként kimész az utcára tök átlagos kinézettel és esztétikai hibákkal,attól még a férfiak 70-80 százaléka simán megfarkalna.Maximum az a 10-20 százalék nem,akiknek a legjobb csajok jutnak és ez fáj minden "átlagos" nőnek,hogy nem nekik jutnak ezek.
2017. okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az általad említett "felső kategóriás" pasik taszítanak, szóval ez most nem talált.
2017. okt. 19. 17:04
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Azok a férfiak komolytalanok :) Én magamból indulok ki és úgy vagyok vele, hogy akibe szerelmes vagyok/szeretek az nekem úgy tökéletes, ahogy van ^.^ De ha félretesszük a rózsaszín szemüveget, akkor amúgy minden(ki)ben lehet(ne) találni hibá(ka)t, de nem azo(ko)n kell görcsölni, hanem értékelni a pozitív/szép/jó dolgokra kell koncentrálni :)
2017. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell,hogy tökéletes legyen, csak számomra legyen tökéletes. Nem ugyanaz. :)

Mellesleg:

- nem zavar a narancsbőr

- nem kell dús haj, mondjuk egy kopaszodó lány kizárva

- bőrhibája szinte mindenkinek van

- imádom a fehér bőrt

- hány embernek van egyenfogsora?

- a természetes hajszín a legjobb

- a kócos haj szexi (nekem a két szőrtelenítés között megjelenő szőrszálak is)

2017. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Sokat segítene a dolgon, ha a nők meg sem próbálnának tökéletesnek látszani. Ha hagynák a sminkelést meg a hasonló optikai csalásokat. Akkor egyrészt elkerülnének minden ezzel kapcsolatos félreértést, másrészt biztosan nem jönnének össze olyannal, akinek ez nem tetszik.

Aki tökéletesnek próbál látszani az ismerkedés korai szakaszában mert sminkel (stb.), az szerintem maga kockáztatja ennek a megtörténtét.

2017. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én egy olyan nőt szeretnék akivel boldog vagyok. :) Nincs előre megírt recept kivel vagyok az. :)
2017. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!