Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit gondoltok az olyan srácokról, mint az agymenőkben szereplő "csodabogarak"?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Az dögös ha valaki okos. De ha alacsony valaki, akkor kizárt. Sheldon pl ezért előnyösebb, mint Leonard.
2017. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon vonzó,ha olyan inteligens egy férfi,mint a sorozatban. Engem is pont a természet tudományok érdekelnek.

Viszont a sorozatbeli személyiségük nem.jönne be. Esetleg Leonárdé(biztos.rosszulnírom) ha választani kéne, ő talán.nem.olyan idegesítő :D

2017. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Én, őket nem tartom férfinek, lehet lepontozni.
2017. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
A sorozatot szeretem, de egyedu Leonard az elviselheto szerintem is.
2017. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Nekem a húgom állandóan mondogatja, hogy Sheldon vagyok nőben. Múltkor egy ilyen, hmm, nem kifejezetten ruhabolt, ilyen mindenes boltban voltunk, és árultak DC szuperhősös pólókat. Vettem egy Flash-t hálóingnek, és akkor láttam meg... gondoltam, hagyom, de akkor egész végig csak arra gondolok. Volt ott egy Captain America, úgyhogy szóltam az egyik eladónak, hogy az félre van címkézve, de nem értette, mi bajom van. Én a magam részéről megtettem, amit tudtam.


Amúgy szerintem ők a normális emberek, egyáltalán nem csodabogarak. Bár mindenki olyan lenne.

2017. nov. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Költőnő? ***** válasza:
Az intelligencia önmagában jó, a makacsság, amit nagyon nehéz kezelni.
2017. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sheldon karakterével akármikor lefeküdnék.


A kompromisszumkész bármitmegtevő leonard nagyon ellenszenves karakter, az indai férfiak valamiért nagyon tetszenek, de Raj gyávasága nem jön be, viszont az önimádata nagyon.


Ugyanez a helyzet a kis mérnök sráccal, nagyon tetszik, ahogy viselkedik, mondjuk külsőleg nem jön be. Csak sheldon.

2017. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

A nők elvárják az intelligenciát, de csak akkor érdekli őket, ha egyébként magas vagy, izmos és jóképű és/vagy gazdag. Puncs.hu-t ha megnézed, ott meglátod.


A big banges arcok közül a valóságban csak és kizárólag az indiainak lenne esélye a nőknél, mert a szülei gazdagok.

2017. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nem jönnek be a ripacskodó majmok.

A valódi intelligencia nem így nyilvánul meg. Ez csak egy szerep, amit színészek játszanak, de nem valódi zsenik :D szóval hagyjuk is.

2017. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek.

Amúgy Sheldon a szerelmem, a többi kuka.

2017. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!