Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti mit gondoltok az olyan srácokról, mint az agymenőkben szereplő "csodabogarak"?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 16:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lenard a kedvenc, talán pont azért, mert a kedvesem is alacsony (166 cm), okos, de nem okoskodik.


Howard egy szexista idióta, kedvem lenne agyoncsípni, akárcsak az arrogáns egoista Sheldont (gyűlölöm az ilyen magukat felsőbbrendűnek tituláló embereket).


A negyedik srác meg jófej, csak sajnálom, amiért nem beszél. :D

2017. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát én mindig kifogok ilyen zseni kockákat, de sajnos sosem olyan cuckik mint a TBBT-s kockák :)

Mármint ők amellett, hogy okosak, nyitottak, jókedvűek és viccesek is.

Amúgy Leonard nekem külsőre sajnos nem bejövős, Sheldonnal kb úgy jönné ki, mint Penny. Howard amúgy nem rossz pasi, de Raj a legjobb fej, vele akár ösze is jöbnék :D

2018. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Filmnek jó, de a tudósok nem ilyenek. (Bár sok köztük a nárcisztikus pszichopata, és akad pár (idegesítő, és ezért lenézett) ki ha én nem okoskodó, emellett a többség ronda/igénytelen).
2022. okt. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!