Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mi baja? Szóljak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mi baja? Szóljak a barátomnak ezekről?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 évvel ezelőtt megismertem egy nálam 10 évvel idősebb férfit. Láttam, hogy tetszem neki, aztán úgy alakult a dolog, hogy szétmentek a barátnőjével kb egy év múlva, és elmentünk kétszer randizni. Semmi sem történt, mivel előtte még csak nem is beszélgettünk, tényleg csak külsőleges vonzalom alapján találkoztunk.

Nekem viszont a második randi végére leesett, hogy mégsem akarok semmit. Több oka is volt, de a legfőbb, hogy végig azt éreztem rajta, valójában (mivel őt hagyták el) még mindig sértett a barátnője miatt és csak azért nincsenek együtt, mert őt elhagyták, de érezhető volt, hogy visszamenne, csak hát ez van, meg úgy velem bizonyíthatott volna, hogy talált párt. Ezen kívül folyton azt mondogatta, hogy mennyire tetszem neki, meg bejövök neki, megadva ezzel azt a hangulatot, hogy igazából csak le akar fektetni.


Szóval nem lett belőle semmi. Nem hitegettem, elmondtam őszintén. Aztán kb 2-3 hónap múlva úgy alakult, hogy tényleg összejött újra a barátnőjével. Nekem is lett azóta barátom, akivel nem voltak ilyen gondjaink az elején.

Viszont! Azóta is ha találkozunk, úgy néz, hogy szinte érzem a hátamon (jobb esetben ott), addig jön-megy, amíg összefutunk, stb. De már olyan is volt, hogy egy barátja vele volt, amikor találkoztunk és láttam hogy rólam beszélnek, nem is zavartatták magukat. Ilyen hetente többször is előfordul. Máskor meg hazáig jöttek utánam. Persze lehetett arra az úti céljuk is, de előbb megvárták, hogy kiérjek onnan ahol voltam és utána gyakorlatilag együtt mentünk haza, csak mögöttem jöttek.

Kezd nagyon zavarni. Miért nem hagy békén? Mit csináljak? Mert ha mondanám, akkor simán mondaná, hogy nem is igaz. De tényleg nagyon zavaró, néha ijesztő. Van barátnője, nekem meg barátom. Miért nem hagy békén? A barátomnak nem mondtam ezeket a dolgokat, mert azóta, hogy látta hogy írogatott még azután is hogy összejöttünk, elég mérges rá. Mit tehetnék?


20/N



2017. nov. 10. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szólj a barátodnak. Majd ő elintézi a dolgokat, ha nem halvérű mákvirág.

Te meg ne ismerkedj 10 évvel idősebb emberekkel. -.- mit gondoltál?

Pfffffff -.-

2017. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondd el a pasidnak h félsz, stb

Ne titkold elole

A másikkal meg... Milyen környezetben találkozol vele?

2017. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Nagyon alap lett volna. Szóljatok a barátnőjének is.

2017. nov. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!