Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha férfitársaságba kerülök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfitársaságba kerülök, rögtön szólnom kellene, hogy tisztában vagyok az előnytelen külsőmmel és nem akarok senkire rámozdulni?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy nagyon ódzkodnak tőlem. Pedig soha nem próbálkoztam még senkinél úgy.

A férfi "logika" elég furának tűnik nekem. Sokan azt hiszik, hogy ha egy nőnemű semlegesen kedves velük, akkor rögtön akar valamit.


2017. nov. 10. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy is kellene szólnod. Férfiakban sok logikát ne keress.
2017. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%

Tehát nem tudod feldolgozni, hogy bár te magad nem tartod szépnek, ennek dacára még is van, akinek tetszel. Fogadd őszinte részvétem. -.-

31/f

2017. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2, problémád van a szövegértéssel? Hogy sikerült így értelmezned a kérdésemet? Felfoghatatlan számomra :D
2017. nov. 10. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán harsányan fog hatni, de sok pasi nem is attól fél, hogy rámozdulsz, hanem csak az előnytelen külsőre reagálnak így...
2017. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azok után, hogy sajnos javarészt bunkóságot tapasztalok a nők részéről oktalanul (nem irányomba, hanem személyiségileg), nekem már kész felüdülés, ha emberi hangon és stílusban tud beszélni egy nő. :P
2017. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Fiúként adok pár jó tanácsot

1. Ilyen NE csinálj! Megölöd az egész beszélgetést. Utána neked is meg a fiúknak is ciki lesz bármit is mondani.


2. Mi férfiak máshogy működünk mint ti, ezért NE adj gondolatokat a fejünkbe! Sok nő szeret olyat csinálni hogy kitalálja hogy nekünk vajon mi járhat a fejünkben, és kitalálják hogy ők erre mit reagálnának, és mi vajon erre mit reagálnánk... aztán a végén olyan hülyeségek jönnek ki, mi meg csak pislogunk mint hal a szatyorban. Mindenesetre mi férfiak néha még az egész egyértelmű jelekből és flörtölésekből se értünk, nemhogy azt gondolnánk hogy "semleges velünk egy lány -> akar valamit tőlem".

2017. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Ezek nem férfiak. E kifejezést, az értelmileg felnőtt, hím emberekre mondják.

Kérdezd magadtól. Ésszerű lenne szólni?

Ha én lennék egyik valódi férfi társaság egyik tagja, én egy ilyen után megkérdezném, hogy ezt miért mondtad.

2017. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig kettesnek igaza van.


TE nem tudod MAGAD elfogadni (hisz írod is), emellett pedig hihetetlennek tetszik számodra, hogy más esetleg szépnek láthat.

2017. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!