Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket vajon zavarná, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket vajon zavarná, hogy nem tudok, és nem is akarok táncolni, valamint, hogy sohasem táncoltam?

Figyelt kérdés

Én úgy hallottam, hogy a nők többsége akar néha táncolni a párjával, van aki kifejezetten szeret is.


Na most, itt vagyok én, akinek a tánchoz annyi érzéke van, mint egy tyúknak az abc-hez... Soha életemben nem táncoltam, kivéve szalagavatón az osztálytáncban, az is rémes volt...



2017. okt. 7. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne add fel a reményt:D

Én mint nő gyűlölök táncolni, még az esküvőmön se igazán fogunk, mondjuk én csak polgárit szeretnénk.

Szóval ne aggódj.

2017. okt. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Zavarna, de ez egy olyan problema, amin tul lehet lepni. Viszont valoszinuleg megvan ennek az oka, az ilyen emberek sok helyzetben zarkozottak ALTALABAN, az viszont mar kizaro ok.
2017. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Régebben táncos voltam, de én speciel nem akarnék táncolni a barátommal, a társastáncokat meg amúgyse szeretem.
2017. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Van akit zavar, van akit nem. Ezeket a kérdéseket sosem értem, mikor fogjátok fel, hogy nem ugyanolyanok vagyunk?


22N, aki nem tud és nem is szeret táncolni

2017. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lassúzni csak tudsz...


Egyébként meg nem kell a táncparkett ördögének lenni, elég, ha érzed egy kicsit a ritmust. Megtanulsz pár alaplépést, és azzal már el lehet lötyögni. Youtube-on is van fent egy csomó videó, stílusnak megfelelően.

https://www.youtube.com/watch?v=yac10zv67Ao

2017. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Imitáld... Van olyan tánc ami nagyon egyszerű... "Egyet jobbra, egyet balra, egyet jobbra, még egyet vissza"


Én amúgy szeretnék megtanulni táncolni, jó dolog az :D Ritmusérzékem jó, csak (még) kövér vagyok hozzá. De anno a szalagavatós táncot is élveztem, még évekig jártam volna a próbákra (egyedüli nehézséget akkor az jelentett, hogy társastánc volt, azelőtt pedig nem nagyon értem hozzá egy nőhöz sem, de miután ezen sikerült túllendülni nagyon jól ment)

2017. okt. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a többséget zavarná, ha nem csinálsz olyat, ami a többség számára természetes. Igyekezd kifogni a maradékot.
2017. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy valaki még megemlítette itt, különbözőek vagyunk. Lehet olyan lányt fogsz ki, aki szintén nem szeret táncolni. Engem speciel zavarna, mert én nagyon szeretek táncolni, főleg ha van párom is hozzá. Viszont nem lenne kizáró ok, mert lassúzni még a tyúk is megtanulhat. Egyáltalán nem nehéz.

Azonban ismerek olyanokat, konkrétan a családunkban, akiknél a feleség imád táncolni, a férje viszont kerüli ezt a típusú szórakozást. Mégis esküvőkön, bálokon sokszor felállnak lassúzni, ha pedig éppen egy keringő, vagy gyorsabb szám megy, a feleségnek akad valaki, akivel táncolhat. Ha nem, akkor sem megy a durcizás, hogy 'há de én pedig táncolni akarok, úgyhogy most azonnal felállsz velem táncolni'. Öt éve élnek boldog házasságban. Szóval, mindent összevetve, ez nem egy döntő ok egy párkapcsolatban.

2017. okt. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én például nagyon örülök neki, hogy amikor megtaláltam az igazit, kiderült, hogy utál táncolni, viszolyog tőle. :D Osztom a véleményét. Lagzit is ezért nem csinálunk, csak egy vacsorát tervezünk.


N/24

2017. okt. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért eléggé égő, hogy férfi létedre nem tudsz táncolni. Nem kell, hogy egy Fred Aster legyél, de alap táncokat illene tudnod. :D
2017. okt. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!