Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha az utcán rád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha az utcán rád mosolyog egy nő, kezdeményezel? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Minek? Hogy elhajtson a francba? Volt rá példa.
2017. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem mert félnék tőle
2017. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem, sőt, még akkor sem, ha egy olyan nő teszi, akit ismerek. Túl sokszor szívtam már meg ezzel. Manapság a nők már össze-vissza somolyognak mindenkire, nem törődve azzal, kinek a lelki világába gázolnak bele.
2017. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajna valószínűleg leblokkolnék >.<
2017. nov. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem!

Ha akar valamit vegye fel az én uticélom felé az irányt, és szóljon, közbe haladjon velem, és taglalja ki a dolgot, nincs nekem időm, kedvem megállni, meg kezdeményezni. Kezdeményezzen ő, ha már rám mosolygott.

25

2017. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Manapság a nők már össze-vissza somolyognak mindenkire, nem törődve azzal, kinek a lelki világába gázolnak bele.

😁

Szoval ha a buszon viszamosolygok a soförnek ,mert kedvessen mosolyognak akkor mar egy tusko vagyok ,aki nem törödik a masik kis lelkevel. Vagy a kocsmaban mosolygok az alkoholista pasikra mert az is a dolgom ,hogy kedves legyek.

n25

2017. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt, de igen, odamennék hozzá.
2017. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. Manapság egy kis mosolyt egy szembejövőtől nem lehet sokra venni, 1001 oka lehet lehet eszébe jutott a vicces macskás videó amit 2 órája nézett

2. rám amúgy sem mosolyogna senki, szóval duplán nem

2017. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1× volt ilyen az életemben, hogy félreérthetetlenül nekem szánta azt a mosolyt, de nem mertem kezdeményezni. Nem gondoltam, hogy valóban bejönnék neki.
2017. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
szoktak mosolyogni mindig és integetni,meg mutatják,hogy álljak meg a kocsival,de én nem kívánom az ilyen út szélén álló szerencsétlen lányokat.
2017. nov. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!