Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy csaj (szendén)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy csaj (szendén) rám mosolyog, honnan tudom azt, hogy azért teszi, mert vonzó vagyok és nem azért mert nevetséges vagyok?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult, hogy a buszon egy csaj kissé rám mosolygott (utána el is nézett máshova), illetve a konditeremben a pultos csaj is - amikor találkoztam vele - eddig mindig mosolygott, amikor távoztam. Azért sem tudom eldönteni, mert nem vagyok ronda, hanem klasszikus értelemben aranyos/helyes vagy ahogy tetszik. Tehát arcra helyes vagyok, de elég sok tini jellemvonásom van (alkat, magasság), ami miatt nem számítok vonzó pasinak. Természetesen huszonéves vagyok, szóval nem tinikategóriába tartozik a kérdésem. Csak lányok írjanak, mert semmivel nem leszek előrébb ha mindenféle pasi ide írogatja az okosságát. Nevet és kort is írjatok! Aki hajlandó a kézfejéről készült képet küldeni (igazolva, hogy valóban csaj és nem kamuzik), annak szívesen küldök magamról fotót, hogy ha akarja, elmondhassa a véleményét.

2017. júl. 30. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... közismert, hogy ha kedd, akkor Belgium.



Kevésbé közismert, hogy ha szerda akkor szánalmas.


Bocs, ha szerdán mosolygott, akkor nevetséges vagy.



Kézfej: [link]

2017. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Idióta. -_-
2017. júl. 30. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
LOL. Mondod ezt egy ilyen kérdés után? Olvasd már vissza bakker 😀
2017. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy idióta, mert nem esett le neked, hogy nem gondolatolvasókra vágyok, hanem az általuk szerzett tapasztalatokra/benyomásokra/élményekre ezzel a kérdéskörrel kapcsolatban, amivel bizonyára a legtöbb csaj már szembesült. Persze ezt 70-es IQ-val nehéz felfogni.
2017. júl. 30. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:

A szende mosoly azért van,mert szende a csaj.Nem feltétlenül kell többet látni bele,de azért simán odamehetnél hozzá elkérni a számát.Kockázat nélkül nincs győzelem!Talán csak nincs a kiszemeltednek önbizalma...légy te a bátrabb!

A másik dolog.A pultból mindenki modolyog,mert ez a munkája.Hogy kedves legyen és mosolygós.Ebbe sem kell többet látni,de természetesen ha próbálkozol,nyerhetsz.

Remélem,valamennyit segítettem.Egy nő...(kézfejről nincs kép,csak bízz bennem! ;-) )

2017. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!