Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem mosolyog rám, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mosolyog rám, hanem inkább komoly a pasi a közelemben, akkor nem annyira jövök be neki igaz?

Figyelt kérdés
Középkorú férfi, inkább izgulósnak tűnik a közelemben.

2017. okt. 9. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem feltétlen igaz. Ha magamból indulok ki általában elbohóckodok bárkivel aki csak ismerős/barát és nincs semmi "tétje" a beszélgetésnek, mint ártatlan csevegés. Alapvetően viszont nem vagyok egy Móka Miki. Ha valaki tetszik annak nem adom elő ezt a magánszámot mert nem vagyok a hétköznapokban állandóan ilyen, így olyannak aki tetszik inkább a komolyabb oldalam mutatom. Ez nem jelenti azt, hogy nem mosolygok. Van azért egy egészséges határ a kettő közt. Van egy munkatársam aki bejön. Ha eljön mellettem és megérzem az illatát már ingadozni kezd a vérnyomásom... Na ilyenkor ha rámosolyognék tuti kéjgyilkosnak nézne. Másrészről én se szeretem amikor valaki állandóan vigyorog mint egy félkegyelmű. Persze nem mindegy milyen korosztályról van szó.
2017. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont mint az első
2017. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az 1 es írja , azzal aki tettszik sajnos nem tudok olyan közvetlen lenni! Mellette inkább izgulok.
2017. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem jössz be hanem kimész
2017. dec. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nökênt ezt tapasztaltam a pàrom pont ilyen volt velem .Nekem nem humorizált meg nem csevegett mint màs csajjal de ha beszêlgettünk akkor komolyabb volt .Ez volt ismerkedésnél .Ne pànikolj be attol mert más csajjal bohockodik nem biztos hogy akar vmit is tőlük.
2018. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mondás szerint, akit meg tudsz kacagtatni, jó eséllyel hallod majd nyögni is!


Engem a nők inkább a humoromért szeretnek. De nem mindenki egyforma.

2021. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!