Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyesfajta dolog lehet megfele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesfajta dolog lehet megfelelő ajándék egy barátnőnek?

Figyelt kérdés

Nos.. Mi pasik és nők elég sűrűn máshogy látunk dolgokat.. és ami pl a pasiagyban jól hangzik, az egy nő számára nem biztos, hogy éppen oly lenyűgöző :D

A barátnőm kissé szeszélyes, néha a legapróbb kis mütyürnek is úgy tud örülni hogy csak na, máskor pedig nem látom igazán lelkesnek ha elhívom vacsorázni egy drágább étterembe.

Lesz egy furcsa alkalmunk.. 14.-én lesz Aliz nap, és alighogy járni kezdtünk, egyszer véletlen Aliznak szólítottam.. :D Azóta néha ezzel ugratjuk egymást, és megfogadtam, hogy Aliz napon veszek neki valami ajándékot csak úgy viccből:)


Azt találtam ki, hogy fehérneműboltban levásárolható kupont ajándékozok neki.

Egyrészt kérdezném, hogy jó ötlet-e?

Másrészt mivel nem igazán vagyok tisztában az árakkal, így kérdezném, hogy mit gondoltok milyen értékű utalvány az ami még se nem túl sok, se nem túl kevés?



2017. nov. 11. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az alkalom nem jo otlet, viccnek oke, de ajandek lenne a semmire (de egyebekent egy jobb boltban en nem vennek 20 ezer alatti utalvanyt - abbol pont kijonne egy szett).

"máskor pedig nem látom igazán lelkesnek ha elhívom vacsorázni egy drágább étterembe." - arrol nem beszelve, hogy ilyen embernek nem kedveskednek semmivel meg veletlen sem.

2017. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azon ne vesszünk össze kinek milyen az ízlése! Mert engem épp a szeszélyessége fog meg. Egyszerűen ösztönöz, hogy kreatívabb legyek! ;)
2017. nov. 11. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban örülnék egy olyan kuponnak, ami nem fehérnemű levásárlását teszi lehetővé, hanem ruha, póló vagy szoknya...de te ismered őt jobban. Lehet, hogy neki meg pont örömet szereznél vele.

Az értéke ne legyen nagyobb 5-6000 ft-nál (én ettől nagyobb összegtől már kellemetlenül érezném magam). ☺

2017. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
A szeszelyes nem azt jelenti, hogy bunkon viselkedunk, amikor a masik kedveskedni akar nekunk :). De te tudod... az utalvany ertekevel kapcsolatban nincs valtozas, de nagyban fugg melyik uzletet nezted ki.
2017. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem megy egyutt megnagyobb buli lenne elmenni vasarolni, mint a kezebe nyomni egy kupont. De szerintem eleve folosleges is ajandekozni egy veletlen dolog miatt.
2017. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szerintem attól függ maga a lány milyen. Ha nem a szexi fehérneműs, kiöltözős típus akkor nem hiszem, hogy örülne neki. Vagy ha olyan mint én és már nagyobb bugyigyűjteménye van, mint Kiszel Tündének.. :D

Szerintem amúgy inkább valami kisebb értékűt adj neki egy ilyen jelentéktelen alkalomra. Egy csoki, vagy virág, vagy valami apróság.

2017. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Heti 4 alkalommal találkozunk, mindig kap valami apróságot.

Én attól érzem jól magam, hogy adhatok!


A "bunkóság" az egy teljesen más dolog.. esetében erről szó sincs :D Ne legyél már egyszerű. :) (attól mert valami nincs ínyére, még nem bunkó valaki)


Igazából szeret elcsábítani! Nem is tudnám elképzelni az életem olyan nővel aki nem akar nekem tetszeni, és nem dobja be magát! ;) szinte minden alkalommal öltözködik nekem. saját magam és önmaga örömére is :D

2017. nov. 11. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsit off lesz az eleje, de szerintem hihetetlenül aranyos dolog ez, mert érződik a szavaidon, hogy mennyire szereted a lányt. :))

Én is hasonlóan szeszélyes nő vagyok, nagyon tudok örülni apróságoknak, máskor meg még jobban zavarba jövök a (főleg nagyobb értékű, grandiózus) ajándékoktól.


A kérdésre visszatérve, ha már ilyen vicces alkalomról van szó, én mindenképpen valamilyen vicces ajándékot szánnék neki. Régebben lehetett kapni kicsi plüssöket, amiken cuki kötött pulcsi volt ráhímzett névvel; vagy vannak hasonló törülközők vagy éppen bögrék. :D Kérdés, hogy mennyire akarsz átmenni humor kategóriába, és mennyire értékelné az Alizos tárgyakat. Itt nyilván figyelembe kell venned sok körülményt (pl. mióta vagytok együtt, meg alapból a lány hozzáállása ugye).

Ha kicsit komolyabbra veszed a dolgot, akkor meg akármi olyan dolog jó, amit egyéb alkalmakra adnál neki, vagy amit az előző válaszolók írtak. (De itt is belecsempészhetsz apróbb vicces utalásokat :))


Azért arra kíváncsi lennék, hogy mit szólt anno ehhez az elszóláshoz és miért pont Aliz? Volt barátnő, vagy csak hasonló a neve? :D

2017. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. :D Végül mi lett a dologból?
2017. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ neked is! :)


Étterembe ültünk, már elfogyasztottuk a desszertet, és csak beszélgettünk. Én pedig nemes egyszerűséggel valamiért Aliznak szólítottam.. :D

Kérdezte, hogy ő az exem? Vagy mi volt ez? A mai napig nem tudom egyébként, hogy miért jött a számra Aliz.. de mivel nincs Aliz nevű ismerősöm, így nem kellett magyarázkodnom neki :D


Elvittem vásárolni és hosszas keresgélés után végül vett egy csizmát. :)

Mondtam neki, hogy mire gondoltam.. mondta, hogy annak is örült volna, de így jobb mert ez most hasznosabb lesz neki.

Úgyhogy win-win!

2017. nov. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!