Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog, hogy a párom semmivel nem lepett meg a szülinapomon?

Figyelt kérdés
Egy tábla csokinak azért örültem volna. :(

2014. szept. 15. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jesus... Itt valami gond van...
2014. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, egyáltalán nem normális
2014. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tapló bunkó párod van akkor teljesen normális :-) már pedig úgy tűnik hogy az. Lehet hogy kapásból ott hagynám a g* cibe.
2014. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnyán hangzik.
2014. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elfelejtette?
2014. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Nem szeret. Ha valaki szeret valakit, nem felejti el a szülinapját. Én sose tudnám elfelejteni a barátnőmét.
2014. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meglepetés buli lesz.

Amúgy tavaly az enyémtől én sem kaptam semmit, csak 2 hónappal később. Otthon nekem kellett összetakarítanom, és rámszólt, hogy szülinapom van, legalább ilyenkor lazítsak. Mondtam neki, hogy jó, akkor takarítson ő. Na azt nem.

Este buliba mentünk, úgy berúgott, hogy majdnem mentőt kellett hívni. Szóval mindig van rosszabb.

2014. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hat nagyon nem kellett nmentot hivni semmi bajom nem volt az hogy aminek ki kelett jonni az kijott az egy dolog de semmi bajom nem vol!!!!!
2014. okt. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól hogy neked nem volt semmi bajod, az én napomat még sikerült totálisan elba.sznod.
2014. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hat nagyon nem semmi rosszat nem tettem!!!!
2014. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!