Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak az Extől?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak az Extől? Miért akar uralkodni rajtam még mindig?! Meddig tart ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7hônapja külön vagyunk a kislànyom apukàjàtôl!Gyakran làtogatja jön hozzànk most hètvègèn is nàla van!/3hônapja nem tudta el vinni mert nem volt

Teljes szabad hètvègèje,de most vègre sikerült!

Viszont nemhagy èlni!

Fenyeget hogy el bûcsuzhatok a gyerektől mert màr azt mondtam neki a telefonba hogy semmi köze ahhoz hogy hol vagyok!Hívogat /írogat szerinte én bulizok meg iszok /persze nincs is kivel meg kedvem se lenne inni de szerintem ha így lenne hogy meg innék 1/2pohárral ahhoz sem lenne köze!Kuldtem képet hogy épp vásárolok erre:nem mai a kép meg hogy ki tudja mi van alúl biztos pia!

Régebben tini koromba sokat buliztunk ,szerettem!Néha veszek havi1*egy somersbyt de szerinte az is piálás és hát nálam van a gyerek!

Holott csak az van hogy nem akarja hogy bárkim legyen mert ha pia akkor buli pasik!De ugye szó sincs erről!Azt érzem nem hagy élni!Jovohéten meg kértem a szuleit hogy vigyék el a kislányt már volt hogy náluk volt :)szeret ott.Viszont szülinapra vagyok hivatalos ha ezt ő meg tudja akkor megint kezdődik a cirkusz mert a születésnap egyenlő a buli &ivás és pasikkal!

Ebből hogy van kiút?!

Egy ilyen ember akivel ott a közös gyerek nem akar velünk lenni de más se legyen nekem!



2017. nov. 11. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nem kell vele ilyenekről beszélni.
2017. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Mert, hagyod. Meddig? Míg hagyod.

A gyereken kívül semmi köze hozzád. Csak a gyerekről kommunikálj vele: mikor jössz érte, stb. Amint, más témát hoz fel, ranyomod a telefont. Nem irkálsz vele, ne foglalkozz vele. A fenyegetéséivel se foglalkozz, semmi esélye el venni a kislányt. Állj már a sarkadra, szánalmas pojáca, csak erőlködik, ignoráld következetesen, abba fogja hagyni.

2017. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ez kellett!:)
2017. nov. 12. 05:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Amilyen gyakorisaggal beszéltek, írj neki egy emailt. Tehát, ha napi kapcsolatban voltatok, akkor napiegyet, ha heti, akkor heti egyet, vagy amikor vanvalami rendkívüli. Egyéb esetben ne reagálj szerintem. Híásátirányítás, hasonlók.....

31/f

2017. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanezt csinalta az ex. En minden ilyen kerdest egyszerüen ignoraltam, mintha meg sem kaptam volna. Elolvastam es annyi. Az olyan kerdesekre, hogy mikort tudja elvinni a cuccat valaszoltam. Ket pont volt ahol csekkolta, hogy talan eleg.Az elsö mikor nem volt hajlando visszaadni a lakashoz a kulcsat, en meg zarat csereltem. A masodik mikor hisztirohamot kapott a facebookon, en meg letiltottam mindenhonnan. ( Mondjuk ket nap utan visszaallitottam, hogy tudjon irni sms-t, mert maradt meg cucca nalam)

Meg kell huzni a hatarokat. Nem bizonygatni, hogy nem bulizol. Egyszerüen nyilvanvalova tenni, hogy baratom, ehhez neked semmi közöd. Irj privit ha gondolod.

2017. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te csinálod ezt magaddal. Vedd észre.
2017. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!