Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhányan miert irnak ki ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányan miert irnak ki ide kerdest?

Figyelt kérdés

Kicsit felidegesitettem magam, mert ez mar nem az elso alkalom amikor ezt látom. Kiir valaki ide egy kerdest, de csak azt a választ fogadja el ami a gondolatainak megfelel, a többivel (ami építő jellegubb) szembeszegül vagy észre se veszi a tobbi választ, nem reagál ra. Akkor ezek miert irnak ki kerdest? Gondolom megerositesre várnak, de ha nem kapnak akkor egyből meg a szitkozodas a másik fele aki csak segíteni akar normális hangnemben. Azt várják, hogy majd mi egy gondolattal megoldjuk a problémát (lásd, kerdes kiírva: egyik fel nem tud túllépni a másikon. Valaszomban leírom mit tegyen, mi segíthet. A kérdező válasza: de en ezeket nem tudom megtenni, jaj segítsen valaki).

Bocsánat, de ki kellett adnom a duhomet. :D Úgyhogy ha valaki aki szinten nem fogad el semmilyen tanácsot mondja mar meg, hogy minek ir ki kerdest? Titeket ez nem idegesit?



2017. nov. 14. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Ezt tőled is meg lehetne kérdezni. :D
2017. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen, megerősítés.

Hülye embernek nem lehet segíteni, tanuld meg. Inkább trollkodj

2017. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert ide már komolyan, senki sem ír ki kérdést.

Vagy tényleg retardáltak írnak ki kérdést, vagy trollok, vagy csak az, aki unatkozik.

Ezen az oldalon, felesleges bárkinek is felhúznia magát, vicc az egész! :D

2017. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyes: megnyugodhatsz en normális kérdéseket szoktam kiírni, általában csak tanácsot kerek es elfogadom a véleményeket. Ezt a kerdes tény, hogy en sem tudom miert irtam ki, de mar nagyon idegesitett ez a dolog es hatha ha valaki ezt csinálja amit leírtam elolvassa akkor kicsit észhez tér es elgondolkozik a dolgon.
2017. nov. 14. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
engem az zavar, h csomóan azt hiszik, itt úgy kell lájkolni a kérdéseket mint egy bejegyzést a féjszbúkon. Pedig nem egészen.... -.-
2017. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerinted az emberiség 90%-a nem egoista? Elég, ha csak megkérdezel valakit arról, hogy mi újság és a panaszárataon kívül mást nem hallasz. Visszakérdezésről meg eleve ne is álmodozz! Itt is ez megy, megerősítést várnak a saját hülyeségükhöz és amikor nem kapják meg, te vagy a geczi.
2017. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van, engem azok a kérdések idegesítenek, amelyek valaki szubjektumára irányulnak ( miért csinálja?, hogy érti?, hogyan izgassam, stb). Ezekre nem lehet válaszolni, mert nem ismerjük az adott embert, szituk...ez van.
2017. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezen kár magadat idegesíteni, kérdező. A kamaszkor sajátja, hogy mindenki a maga problémáját tartja a legégetőbbnek, és arra akar választ kapni. Ugyanakkor a kamaszkor sajátja az is, hogy mindenkinél okosabbnak hisszük magunkat, és nem fogadunk el a nézetünkkel nem egyező tanácsot.

58F

2017. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!