Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a cirkusz a puncs.hu körül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a cirkusz a puncs.hu körül?

Figyelt kérdés

A szép nőknek eddig is magas státuszú pénzes pasi kellett.

Nyugaton ez olyan alap dolog, mint mindennap fogat mosni.

A magyar társadalom nem képes megemészteni, hogy egy jó nőnek magasak az igényei?


2017. nov. 15. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
És egy jó nőnek milyen alapon olyan fenemód magasak az igényei? Csak mert ilyennek született? Pusztán ez feljogosítja őt ilyen nagy igények támasztására?
2017. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Ezen csak az agyalágyult feministák rugóznak, akik egy sejthalmazt látnak a női nemben, és megzavarodnak, ha egy nő másképp mer gondolkodni, mint ők.

Persze itt is a férfiakat hibáztatják, hogy erről is csakis a férfiak tehetnek, szegény kiszolgáltatott tinilányok meg csak áldozatok.

Majd a lányok eldöntik, nekik mi jó, csak mivel ők nem nyilatkoznak, megmaradnak a feministák abban a tudatban, hogy ez nekik nem jó.

2017. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez vicc :D Én is szépnek tartom magam (nem egóból mondom), de nem várnám el, h egy férfi tartson el és pénzeljen, és sose vártam el, h a pasinak vastag legyen a pénztárcája. Ez elv és felfogás kérdése, h kinek mi a fontos ;)
2017. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Én semmilyen cirkuszról nem hallottam, habár mindig is szerettem a puncstortát meg -fagyit.
2017. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Mert a szervezett prostitúció bűncselekmény Magyarországon. Ez az oldal pedig bár ez nincs kimondva, de ezt a cselekményt folytatja.

Regisztráltál már? Kaptál levelet?


Hogy miért baj?

Van már lányod?

Ha lesz saját lányod, akkor nem fogod megkérdezni, hogy ez már miért a legalja...


Jusson eszedbe ez, amit írok, mikor megszületik a saját kislányod, és a kezdedben tartod.

2017. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Első: a férfiak miatt. Itt olvasni, hogy "ronda nő, nem tudom, miért van önbizalma", "dagadt, úgyhogy nem kéne így viselkednie".


Amíg pasik lájkolgatják a pucér fenekeket meg engedményeket tesznek a szexi csajoknak, azok simán elhihetik, hogy törvényen felül állnak, hisz így bánnak velük.

2017. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyékás trollunk napi provokatív kérdését olvashatták.
2017. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy csomó dolog a világban, ez is a kereslet-kínálat elvén működik.
2017. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
A pisztácia kifogyott ! Most már a puncs is? Balhé lesz érzem balhé😂.
2017. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!