Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiatal lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiatal lány, akinek kifejezetten a pocakosabb srácok tetszenek?

Figyelt kérdés

Van akinek plusz pont, ha van pocak? 180 centihez 100 kiló körül az mennyire sok?

És az mennyire lenne baj, ha egy átlagos srác direkt akarna ekkorára hízni?

21/F



2017. nov. 15. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Nem jó, ha már ilyen fiatalon pocakos vagy. Én úgy vagyok a férfiak lapos hasával, mit a férfiak egy része a nagy női mellekkel, izgató.

Szóval semmi poci, majd olyan negyven felett már lehet kerekedni, de most még dolgozd le inkább:)

2017. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem hallottam még ilyenről, h valaki ezek feltételek alapján keressen.. :) Nekem nem gond, ha valakinek van kicsi pocakja, nem ezt nézem meg először :D
2017. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért fogytam le, hogy jogosan várjak el jól kinéző pasit. Nem tetszik a pocak.
2017. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en parom 190 centihez volt 120 kilo, mikor megismerkedtunk. Azota fogyott, de szerettem ugy is, es szeretem most.
2017. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nekem jobban tetszenek a duci, macis, kövérebb - vagy hívjuk akárhogy - pasik. A vékony srácok taszítóak. Igaz, én már 28 vagyok, de a véleményem már régóta fenn áll. :)
2017. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem elsődleges szempont, hogy hogyan néz ki, de ha már erre kérdeztél rá, akkor inkább azok a pasik jönnek be, akik nem kifejezetten vékonyak, ezáltal egy kis pocak sem zavar.
2017. nov. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyban alkati kérdés, illetve hogy mennyi ebből az izom. Közel ekkora magassághoz vagyok 120 kiló, de többnyire 100-nak tippelnek. Van egy kicsit alacsonyabb ismerősöm, aki tényleg 100 kiló, ő ránézésre kövérebb, például neki vannak "női mellei", nekem meg nincsenek.
2017. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Kis pocak nekem bejön, kis felesleg jobb, mintha abszolút vézna lennél. De a 100 szerintem már sok. Lehet, hogy van, akin az jól oszlik el, de akkor is egy melák az illető. 80-90 bőven elég, azzal se fújna el a szél. (Nem is értem, hogy már most 100 vagy, vagy ez csak olyan elméleti kérdés, hogy jól néznél-e ki vele.)
2017. nov. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csősz Bogi:

www.24.hu/szorakozas/2017/10/31/luxus-boglarka-amelyik-ferfinek-nincs-pocakja-ott-nincs-penz-se/amp/

2017. nov. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hupsz, bocsánat:

[link]

2017. nov. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!